Kačių stalas pdf, epub, mobi

Kačių stalas | Michael Ondaatje

Atsisiųsti knygą Kačių stalas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 260
 • ISBN ar kodas: 9789986169543 • Kačių stalas.pdf
  Kačių stalas.epub
  Kačių stalas.mobi


  Kačių stalas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kačių stalas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kačių stalas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kačių stalas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kačių stalas aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Kačių stalas” – naujausia romano “Anglas ligonis” autoriaus knyga.

  Michaelas Ondaatje (Maiklas Ondače; g. 1943 m. Šri Lankoje) – vienas žymiausių Kanados rašytojų, Booker premijos laimėtojas. Tamilų, olandų, singalų kilmės autorius nuo 1962 m. gyvena Kanadoje.

  „Kačių stalas“ – naujausia Michaelo Ondaatje knyga; tam tikra prasme tai – brendimo ir kaitos istorija. Istorija apie tai, kaip kelionė vandenynu tampa kelione į suaugusiųjų pasaulį. Tai – ne autobiografija, tačiau kai kurie pagrindinio veikėjo gyvenimo tarpsniai sutampa su neįprastais autoriaus gyvenimo kelio momentais: plaukimas laivu iš Šri Lankos į Angliją, paskui – iš Anglijos į Kanadą…

  Romane berniukas, pramintas Maina, t.y. varnėnu, patiria didžiausią savo gyvenime kelionę. Kelionę į Angliją, o drauge – į kitą, suaugusių, europietišką pasaulį. O jam tik vienuolika metų.

  Pasodintas už „kačių stalo“ – vietoje, kuri yra toliausiai nuo kapitono stalo, pačioje neprestižiškiausioje vietoje – jis įgyja neįkainojamos gyvenimiškos patirties.

  Stalo bendrakeleiviai – vienas už kitą ekscentriškesni: ponas Mazapa groja laivo orkestre ir moko Mainą ir jo draugus dainuoti bliuzą; panelė Lasketi vaikštinėja po denį su liemene, kurios kišenės prikimštos gyvų karvelių; ponas Danielsas triume turi sodą ir nenuleidžia akių nuo Mainos pusseserės, o ši nesiteikia su juo net pasisveikinti, nes gražuolę Emilę kur kas labiau domina Sunilas, „Haiderabado išminčius“ iš Janklos trup…

  Tačiau didžiausią berniukų smalsumą kelia paslaptingas kalinys, išvedamas pasivaikščioti mėnesienoje su antrankiais… „Oronsėjus“ (taip vadinasi laivas) – savotiško lengvai pamišusio pasaulio modelis, į kurį patekę vaikai į krantą išlips daug vyresni.

  Ar ne todėl, taip nieko galutinai ir nesupratę, likome sėdėti prie
  „kačių stalo“, vis žvilgčiodami ir dairydamiesi atgal, net dabar, mūsų
  amžiuje, ieškodami tų, su kuriais keliavome ir kurie sukūrė mus tokius,
  kokie esame.

  Iš anglų kalbos vertė Marius Burokas

  Leave a Reply