Kai įvyksta persileidimas pdf, epub, mobi

Kai įvyksta persileidimas | Giorgia Cozza

Atsisiųsti knygą Kai įvyksta persileidimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9789955235149


 • Kai įvyksta persileidimas.pdf
  Kai įvyksta persileidimas.epub
  Kai įvyksta persileidimas.mobi


  Kai įvyksta persileidimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kai įvyksta persileidimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kai įvyksta persileidimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kai įvyksta persileidimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kai įvyksta persileidimas aprašymas

  Aprašymas

  Kūdikio praradimo skausmą patyrusios mamos nepaliaujamai ieško atsakymų į dažniausiai po šios nelaimės kylančius klausimus.

  Kodėl tai įvyko?

  Ar šis košmaras gali pasikartoti?

  Ar susilauksiu dar vaikų?

  Kodėl kiti nesupranta mano skausmo?

  Kaip šioje situacijoje elgtis kūdikio netekusiam tėčiui?

  Knygą Kai įvyksta persileidimas” sudaro ne tik daugybės ekspertų – psichologų, akušerių, ginekologų, neonatologų – nuomonės, bet ir skausmingą įvykį išgyvenusių mamų pasakojimai. Tai padeda geriau suprasti fizinę ir emocinę netektį patyrusios moters reakciją. Šią savo knygą autorė skiria ne tik toms poroms, kurios neteko savo kūdikių, bet ir visiems, kas kada nors yra išgyvenę netektį, skausmą, sielvartą, sumišimą ar nori ištiesti pagalbos ranką, bet nežino, kaip tai padaryti.

  Giorgia Cozza (Džordžija Koca) – trijų vaikų mama, pati patyrusi kūdikio netektį, žurnalistė, bendradarbiaujanti su įvairiais žurnalais, skirtais nėštumo, maitinimo krūtimi, motinos ir vaiko psichologijos bei sveikatos temoms. Taip pat knygų tėvams apie kūdikių auginimą autorė.

  Vertė Lina Gaučytė

  Leave a Reply