Kai jaučiuosi vienišas pdf, epub, mobi

Kai jaučiuosi vienišas | Trace Moroney

Atsisiųsti knygą Kai jaučiuosi vienišas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltų lankų vadovėliai

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 21×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 20
 • ISBN ar kodas: 9786094701030


 • Kai jaučiuosi vienišas.pdf
  Kai jaučiuosi vienišas.epub
  Kai jaučiuosi vienišas.mobi


  Kai jaučiuosi vienišas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kai jaučiuosi vienišas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kai jaučiuosi vienišas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kai jaučiuosi vienišas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kai jaučiuosi vienišas aprašymas

  Aprašymas

  Kiekviena iš JAUSMŲ serijos knygelių parengta taip, kad padėtų vaikams geriau suprasti savo jausmus ir ugdyti gebėjimą būti savarankiškiems. Kalbėdamiesi su vaikais apie emocijas, mokome juos, kad normalu jausti liūdesį, pyktį ar baimę. Išmokę tinkamai priimti nemalonius jausmus, vaikai tampa atviresni įvairioms galimybėms, jaučiasi saugūs bendraudami ir yra laimingi.

  Sveikas savęs vertinimas padeda lengviau susidoroti su užklupusiu vienišumo jausmu. Jūs galite padėti savo vaikui kalbėdamiesi ir paaiškindami, kad nėra nė vieno žmogaus, kuris visąlaik jaustųsi tik gerai, o nemalonūs jausmai galiausiai praeina. Kai vaikai pasitiki savimi ir moka suvaldyti slogias emocijas, užplūdusį vienišumo jausmą jie sugeba priimti kaip naudingą pabuvimą vieniems. Taip pat svarbu, kad mokytumėte vaikus mylėti ir vertinti save tokius, kokie jie yra. Kai vaikų savivertė sveika, jiems ne taip svarbu, ar yra tarp žmonių, ar vieni.

  Leave a Reply