Kai tu išeini pdf, epub, mobi

Kai tu išeini | Jodi Picoult

Atsisiųsti knygą Kai tu išeini pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9786090121184


 • Kai tu išeini.pdf
  Kai tu išeini.epub
  Kai tu išeini.mobi


  Kai tu išeini pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kai tu išeini pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kai tu išeini knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kai tu išeini pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kai tu išeini aprašymas

  Aprašymas

  Aš žinau atsakymą.
  Jei nuolat galvoji apie žmogų, kurį mylėjai ir kurio netekai, tu visada esi su juo.
  Visa kita tik smulkmenos.

  Džena Metkalf negali užmiršti savo motinos Alisos, kuri prieš dešimt metų paslaptingai dingo po nelaimingo atsitikimo dramblių prieglaudoje. Netikėdama, kad buvo tiesiog palikta, Džena atkakliai ieško motinos pėdsakų internete ir skaito senus mamos dienoraščius.
  Alisa buvo mokslininkė, ji tyrinėjo dramblius – kaip jie išgyvena netektį, kaip veikia jų motinystės instinktai ir atmintis. Alisa savo dienoraščiuose rašė tik apie dramblių, kurie stebėtinai panašūs į mus, žmones, elgesį, bet Džena tikisi juose rasti bent menkiausią užuominą apie tai, kas ir kodėl iš tikrųjų galėjo nutikti tą lemtingą naktį, kuri iš jos pačios atminties visiškai išsitrynė.
  Galiausiai mergina ryžtasi grįžti ten, kur kadaise įvyko tragedija, ir išsiaiškinti tiesą. Nupūtus dulkes nuo praeities jos laukia ne tik sudėtingi klausimai, bet ir ne mažiau sudėtingi atsakymai…

  Motinos meilė. Dukros troškimas sužinoti tiesą. Ir paslaptys, kurioms lemta išaiškėti. Ši knyga apie tai, kokį kelią nueiname link tų, kurie mus paliko, apie visa įveikiančią meilės jėgą ir apie tai, kaip sužeistos sielos gali padėti išgyti viena kitai. Knygoje susipina kelios istorijos, keli dramatiški likimai. Trokšdami būti laimingi ir ilgėdamiesi paprasto žmogiško artumo, veikėjai nepaliaujamai balansuoja ant plonytės linijos, skiriančios įsivaizduojamą ir tikrą meilę, netekties baimę ir intymumą, nusikaltimą ir teisėtą atpildą, troškimą žinoti tiesą ir baimę būti jos sutriuškintam. “Kai tu išeini “ – tai jaudinanti istorija, nepaliksianti abejingų.

  Jodi Picoult – amerikiečių rašytoja, autorė parašiusi dvidešimt dvi noveles, kurių didelė dalis puikuojasi New York Times bestselerių sąrašuose. Jos parašytų kūrinių repertuarą sudaro tokios garsios ir daugeliui skaitytojų žinomos knygos kaip: „Mano sesers globėjas“, „Vienišas vilkas“, „Devyniolika minučių“, „Salemo raganos“. Viena iš jų „Mano sesers globėjas“ netgi buvo ekranizuota, vaidmenis įkūnijo garsūs aktoriai Kameron Diaz, Alekas Boldvinas.
  Jodi kūryba įvertinta New England Bookseller Award premija už nuopelnus grožinės literatūros srityje. Paprašyta trimis sakiniais apibūdinti savo kūrinius, rašytoja įvardijo juos kaip kontroversiškus, provokuojančius ir emocionalius.

  Iš anglų k. vertė Irena Kupčinskienė

  Leave a Reply