Kaimo klebono dienoraštis pdf, epub, mobi

Kaimo klebono dienoraštis | Georges Bernanos

Atsisiųsti knygą Kaimo klebono dienoraštis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2002
 • Formatas: 14×25, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 324
 • ISBN ar kodas: 9986-04-191-0


 • Kaimo klebono dienoraštis.pdf
  Kaimo klebono dienoraštis.epub
  Kaimo klebono dienoraštis.mobi


  Kaimo klebono dienoraštis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaimo klebono dienoraštis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaimo klebono dienoraštis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaimo klebono dienoraštis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaimo klebono dienoraštis aprašymas

  Aprašymas

  Knygos autorius Georges’as Bernanosas –žymiausias iš XX a. prancūzų dvasinės literatūros autorių, savo kūryboje gvildenęs pagrindinę žmogaus santykio su Dievu problemą. Jo herojai kunigai maištauja prieš veidmainystę ir dvasinį nuopuolį, skaudžiai išgyvena krikščioniškųjų tiesų nuvertinimą ir išdavystę.
  “Kaimo klebono dienoraščio“ pagrindinis veikėjas savo gyvenimu savotiškai pakartoja Kristaus kančios kelią: per ligą, skausmą ir mirtį jis eina į praregėjimą ir šviesą.
  Iš prancūzų kalbos vertė Galina Baužytė-Čepinskienė

  Georges’as Bernanosas parašė romanus: “Po šėtono saule” (1926), “Apgaulė” (1927), “Džiaugsmas” (1929), “Nusikaltimas” (1935), “Kaimo klebono doienoraštis” (1936), “Nauja Mušetės istorija” (1937), “Ponas Uinas” (1936-1940, išl. 1943), “Karmelitų dialogai” (1948, išl. 1949).

  Leave a Reply