Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų pdf, epub, mobi

Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų | Isabel Losada

Atsisiųsti knygą Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786090109694


 • Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų.pdf
  Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų.epub
  Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų.mobi


  Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų aprašymas

  Aprašymas

  Knygos “Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų” autorė Isabel Losada priklausoma nuo kavos, alergiška sportui, savikritiška ir skeptiška rašytoja. Prisidėkite prie Isabelės Losados ir kartu ieškokite savęs: gilinkitės į savo pojūčius, sielą ir gyvenimą. Pasiskaitykite apie linksmas nevykusių fengšui konsultantų pastangas bei puikiai nusisekusią ajahuaskos gėrimo ceremoniją.

  „Jaučiatės įstrigę? Aš irgi. Keliaudama į nušvitimą įkritau duobėn. Nemanėte, kad būna tokių gilių duobių, iš kurių negali išlipti? O aš įkliuvau.“

  Knygos “Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų” autorė Isabelė Losada išsikėlė kuklų tikslą – „kasdien jaustis beprotiškai laiminga“. Tačiau paaiškėjo, kad kelias sunkus, o Visata neatsiliepia į jos norus. Isabelė lieka be darbo, be vyro, namuose tvyro sumaištis. „Viskas, kas tik galėjo būti blogai, ir buvo blogai“, – sako ji. Taigi knygos autorė nusprendžia pertvarkyti gyvenimą ir pasikeisti pati. Vesdama mus Naujojo amžiaus labirintais, ji su žurnalistiniu užsidegimu ir be baimės aprašo pakvaišėlių fengšui specialistų konsultacijas, entuziastingų motyvacijos guru seminarus, Mudži pamokas. Knygos “Kaip aš ieškojau savęs, arba penki keliai į rojų” autorė tyrinėja žmogaus tobulėjimo galimybes ir dvasingumą.
  Nuoširdžiai ir atvirai, beveik absurdiškai, Isabelė rodo sunkų kelią į savęs pažinimą ir siūlo naujai pažvelgti į gyvenimą.

  Iš anglų k. vertė Viktorija Labuckienė

  Leave a Reply