Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi pdf, epub, mobi

Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi | Dale Carnegie

Atsisiųsti knygą Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 324
 • ISBN ar kodas: 9786094373596


 • Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi.pdf
  Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi.epub
  Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi.mobi


  Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi aprašymas

  Aprašymas

  Jūsų rankose knyga, padėjusi milijonams žmonių įveikti nerimą! Ši knyga “Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi” gali pakeisti ir jūsų gyvenimą, įnešdama daug džiaugsmo ir sielos ramybės.

  „Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi“ – tai ne tik knygos pavadinimas, tai klausimas, kuris rūpi mums visiems. Juk nuo to, kaip susidorojame su kasdieniu stresu, dažnai priklauso mūsų sveikata, finansinė padėtis, asmeninė ir šeimos gerovė. „Pastebėjau, kad visų mūsų problemų ištakos slypi nuolatiniame nerime“, – rašė žymus saviugdos mokytojas ir daugelio bestselerių autorius Dale’as Carnegie’is. Taip atsirado ši knyga, kurioje tikrai nerasite nuobodžių pamokslavimų ar sudėtingų metodikų. Ši knyga – tai įdomiausių, intriguojančių istorijų rinkinys apie tai, kaip paprasti, neišgalvoti žmonės – nuo namų šeimininkių, draudimo agentų iki bankininkų ir prezidentų – susidorojo su juos kankinusiu nerimu.

  Šioje knygoje “Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi” sužinosite, kaip:
  – tinkamai priimti kritiką ir atsikratyti „ką pasakys žmonės“ fenomeno baimės;
  – nustoti nerimauti dėl smulkmenų ir nereikšmingų dalykų;
  – kaip liautis apgailestavus dėl praeities nesėkmių ir susitelkti į dabartį;
  – kaip atskirti dalykus, kuriuos galime pakeisti, nuo tų, kuriuos pakeisti jau ne mūsų valioje.

  Tai tik keletas šioje knygoje “Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi” pateiktų sėkmės receptų. Milijonai skaitytojų jau pasinaudojo šiomis amžinomis tiesomis – jos nulėmė jų proto ramybę, laimę, sveikatą ir finansinę padėtį. O kodėl šiomis žiniomis nepasinaudojus ir jums?

  Leave a Reply