Kaip išsaugoti gyvenimą pdf, epub, mobi

Kaip išsaugoti gyvenimą | Sara Zarr

Atsisiųsti knygą Kaip išsaugoti gyvenimą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786090110577


 • Kaip išsaugoti gyvenimą.pdf
  Kaip išsaugoti gyvenimą.epub
  Kaip išsaugoti gyvenimą.mobi


  Kaip išsaugoti gyvenimą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip išsaugoti gyvenimą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip išsaugoti gyvenimą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip išsaugoti gyvenimą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip išsaugoti gyvenimą aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Kaip išsaugoti gyvenimą” – tai “Mergaitės istorijos“ autorės Saros Zarr knyga.

  Mendei Kalinovski – septyniolika, ji puikiai žino, ką reiškia jaustis nereikalingai. Todėl netyčia pastojusi tiksliai žino, ko nori savo vaikui, – kad jo gyvenimas būtų geresnis.
  Mendės bendraamžė Džilė Maksvini taip pat norėtų, kad gyvenime atsirastų daugiau šviesos, – ji negali atsigauti po tėvo mirties ir nuo visų užsisklendžia.
  Abiejų merginų keliai susitinka, kai Džilės motina Robina nusprendžia įsivaikinti kūdikį ir susipažįsta su Mende, savo būsimam vaikui ieškančia geresnės, nei ji pati įstengtų būti, motinos…
  Šis susitikimas pažers daug išbandymų ir iš pagrindų pakeis ne tik abiejų paauglių, bet ir Džilės motinos gyvenimą…

  Sara Zarr (Sara Zar) populiari JAV rašytoja, kurianti grožinę literatūrą jaunimui. „Kaip išsaugoti gyvenimą“ sulaukė išskirtinio skaitytojų ir kritikų dėmesio ir Publishers Weekly bei School Library Journal buvo išrinkta geriausia metų knyga jaunimui.

  Iš anglų k. vertė Elvyra Žurauskienė

  Leave a Reply