Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo pdf, epub, mobi

Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo | Regina Radavičiūtė

Atsisiųsti knygą Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Magilė

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9789986956853


 • Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo.pdf
  Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo.epub
  Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo.mobi


  Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo aprašymas

  Aprašymas

  “Romanas, o gal filmo scenarijus, „Kaip mama ir tėtis laimės ieškojo“ susivijo iš trijų gijų. „Kaip laimėti milijoną? O, kad jį laimėčiau! Kiek problemų išspręstų! Ką daryčiau, kokias skyles pirmiausia užkamšyčiau?“ – beskaičiuojant ir besvajojant aprimdavo galvoje bičių avilys, leidžiantis užmigti pradedančiai verslininkei.
  Ne mažesnis avilys dūgzdavo namuose kasdieną, kai prižiūrėti tuos tris kampus dažnai nebepakakdavo jėgų. O išgirdusi žinią, kad tūkstančiai moterų JAV tiesiog išeina iš namų viską palikdamos, niekam net nežinant, kur jos, ir pradeda naują vienišių gyvenimą, rimtai galvodavau: kada išvykti ir ką tokiu atveju pasiimti?
  O Patricijos Scanlan romanas „Frančeskos vakarėlis“ ir Claudios Keller „Dovanoju tau savo vyrą“ skatino parašyti lietuviškąjį variantą. Pagal planą, mama turėjo dingti kaip tos iš JAV, tik maža smulkmena – ne tuščiomis, o su milijonu. Tačiau mama Augustina ir tėtis Tadas manęs neklausė, jau nekalbant apie jų vaikus, o įsiveržęs į romaną Andrius su meile Silvai suvyniojo tokią istoriją, kad ir pati nebežinau, ar ji mano išgalvota, ar ji tebesitęsia dviračių mieste.”

  Autorė

  Leave a Reply