Kaip mes išgarsėjome pdf, epub, mobi

Kaip mes išgarsėjome | Vilė Vėl

Atsisiųsti knygą Kaip mes išgarsėjome pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9786094440823 • Kaip mes išgarsėjome.pdf
  Kaip mes išgarsėjome.epub
  Kaip mes išgarsėjome.mobi


  Kaip mes išgarsėjome pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip mes išgarsėjome pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip mes išgarsėjome knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip mes išgarsėjome pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip mes išgarsėjome aprašymas

  Aprašymas

  Vienoje klasėje mokosi Diena ir Živilė. Jos yra dvynės. Sesutės greit susidraugauja su nauju klasės mokiniu Mykolu. Jo senelis – girininkas, todėl Mykolas pažįsta visus paukščius ir medžius. Norėdamas įrodyti, kad netuščiai didžiuojasi savo žiniomis, Mykolas prikalbina sesutes leistis į didžiąją ekspediciją. Dabar telieka sužinoti, kaip gi Diena, Živilė ir Mykolas išgarsėjo.

  Ši knyga apie tai, kaip vaikai mokosi pažinti pasaulį. Ji papasakos apie nuotykius ir sunkumus, apie mokyklą ir šeimą, apie draugystę, kuri ištveria visus išbandymus.

  Populiari rašytoja Vilė Vėl, kurios apysaka “Parašyk man iš Afrikos” išrinkta geriausia 2003 m. knyga vaikams ir jaunimui, pristato skaitytojams naujausią kūrinį. Jį iliustravo žymi grafikė, daugybės konkursų nominantė Agnė Kananaitienė.

  Leave a Reply