Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu? pdf, epub, mobi

Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu? | Ilze Jansone

Atsisiųsti knygą Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu? pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Ilze Jansone

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 12×17, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 90
 • ISBN ar kodas: 9789984851211


 • Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu?.pdf
  Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu?.epub
  Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu?.mobi


  Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu? pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu? pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu? knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu? pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams namuose ir kelionių metu? aprašymas

  Aprašymas

  Ir vėl aš pasikartosiu, kad mūsų vienintelis išsigelbėjimas – žinios, o ypač tai tiesiogiai liečia ūmius susirgimus, kurie dėl nežinojimo gali suteikti daug kančių ir baigtis net mirtimi.
  Neįmanoma numatyti visko, kas gali atsitikti ir todėl žmonės nesistengia Įsidėmėti keleto metodų bei priemonių, kas ir kokiais atvejais gali padėti. Aš patariu šią knygutę “Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams” bent vieną kartą perskaityti, nes ir to vieno karto pakaks, kad Jūs daug ką įsimintumėte ir kartais tai gali būti net lemtinga.
  O įsidėmėsite todėl, kad būsite nustebinti, kokios paprastos priemonės gali padėti rimtais atvejais ir kad jų poveikis žaibiškas.
  Ši knygutė “Kaip padėti ištikus ūmiems negalavimams” visą laiką turėtų būti po ranka – ir automobilyje, irvirtuvės lentynoje, kad atsitikus nelaimei nereikėtų išversti visos bibliotekos. Jūs tiesiog neturėsite tam laiko.
  Tesaugo jus Dievas!

  Leave a Reply