Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija pdf, epub, mobi

Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija | Kevin Ashton

Atsisiųsti knygą Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786094373428


 • Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija.pdf
  Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija.epub
  Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija.mobi


  Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija aprašymas

  Aprašymas

  „Kūryba – ne magija, o darbas“, – teigia garsus technologijų kūrėjas ir knygos „Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija“ autorius Kevin Ashton. Šioje knygoje jis drąsiai išsklaido šimtmečius puoselėtą mitą, kad kūryba paklūsta tik genijams ir kad talentingiems žmonėms kam nors sukurti nereikia daug pastangų. „Nebuvo stebuklo, būta tik keleto akimirkų įkvėpimo ir dešimtys tūkstančių valandų darbo“, – prisimena autorius, apžvelgdamas savo dvidešimties metų kūrybinį kelią. Kūryba – sunkus darbas, reikalaujantis nepaprastai daug atkaklumo ir ištvermės. Tačiau tai, anot autoriaus – vienintelė bloga žinia. O štai gera žinia ta, kad mes visi galime būti kūrėjai!

  „Didelė dalis mūsų aplinkinio pasaulio yra sudaryta iš naujovių, kurias paveldėjome iš seniai užmirštų žmonių – paprastų žmonių“, – rašo K. Ashtonas. Pakvietęs skaitytojus apsilankyti kristalografijos laboratorijoje, kurioje pamiršta mokslininkė pirmą kartą atrado DNR struktūrą, Ohajo dviračių parduotuvėje, kurios savininkai broliai Wrightai nusprendė „paskraidinti žirgą“, Ashtonas parodo, kaip paprasti žmonės, ne genijai, atlaikę ištisą nesėkmių virtinę, atlikę galybę nepasisekusių bandymų ir savo kailiu patyrę atstūmimo kartėlį galų gale sukūrė kažką nuostabaus – kažką, kas pakeitė mūsų visų gyvenimus.

  Kiekvienas šios knygos “Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija” skyrius pasakoja tikrą kūrybingo žmogaus istoriją; visos istorijos – iš skirtingų vietų, laiko ir kūrybingumo sričių, ir visos jos atskleidžia kokią nors svarbią kūrybos proceso įžvalgą. Jose – pasakojimai pasakojimuose bei nukrypimai į mokslą, istoriją ir filosofiją. Visos šios istorijos – nuo Mozarto kūrinių iki The Muppets lėlių, nuo Archimedo atradimų iki „Apple“ išmaniųjų telefonų, nuo Kandinskio paveikslų iki kokakolos skardinės – suteiks neįkainojamų žinių apie tai, kaip atsiranda naujovės, įkvėps kurti ir savo idėjas paversti realybe!

  Garsaus šiuolaikinių technologijų kūrėjo Kevino Ashtono knyga „Kaip paskraidinti žirgą“ supažindina su žmonijos kūrybinės minties raida atskleisdama neįtikėtiną tiesą apie kūrėjus bei patį kūrybos procesą. „Žmonėms kūryba tas pats, kas paukščiui skrydis. Tai mūsų prigimtis, mūsų dvasia“, – teigia autorius. Trumpai apžvelgdamas savo paties dvidešimties metų veiklos patirtį ir įdėmiai analizuodamas kitų iškilių asmenybių kūrybines biografijas, jis įrodo: kurti galime visi. Knyga neabejotinai nustebins skaitytojus retų bei iškalbingų faktų įvairove ir paskatins labiau pasikliauti savo kūrybiška prigimtimi.

  Iš anglų kalbos vertė Vilma Vaskelaitė, Giedrius Kašuba

  Turinys

  TURINYS

  PRATARMĖ. Mitas / 9

  1 SKYRIUS. Kurti paprasta / 17

  2 SKYRIUS. Mąstyti – kaip vaikščioti 47

  3 SKYRIUS. Laukite netikėtumų 87

  4 SKYRIUS. Kaip veikia mūsų regėjimas / 125

  5 SKYRIUS. Kam priklauso pripažinimas 157

  6 SKYRIUS. Pasekmių grandinės / 183

  7 SKYRIUS. Varomoji jėga 209

  8 SKYRIUS. Kuriančios organizacijos 245

  9 SKYRIUS. Viso geriausio, genijau 289

  PADĖKOS / 301

  PASTABOS / 305

  LITERATŪRA / 333

  Leave a Reply