Kaip Rikis rašė istoriją (serija “Skiemenuotos pasakos”) pdf, epub, mobi

Kaip Rikis rašė istoriją (serija

Atsisiųsti knygą Kaip Rikis rašė istoriją (serija “Skiemenuotos pasakos”) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 26×29, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 40
 • ISBN ar kodas: 9789955238942


 • Kaip Rikis rašė istoriją (serija “Skiemenuotos pasakos”).pdf
  Kaip Rikis rašė istoriją (serija “Skiemenuotos pasakos”).epub
  Kaip Rikis rašė istoriją (serija “Skiemenuotos pasakos”).mobi


  Kaip Rikis rašė istoriją (serija “Skiemenuotos pasakos”) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip Rikis rašė istoriją (serija “Skiemenuotos pasakos”) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip Rikis rašė istoriją (serija “Skiemenuotos pasakos”) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip Rikis rašė istoriją (serija “Skiemenuotos pasakos”) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip Rikis rašė istoriją (serija “Skiemenuotos pasakos”) aprašymas

  Aprašymas

  Šunelis Rikis ir jo mokytojas geltonasis paukštelis sugrįžta!

  Rikis labai mėgsta skaityti visokiausias istorijas. Bet kai užsimano parašyti istoriją pats, pritrūksta žodžių. Geltonasis paukštelis, Rikio mokytojas, naujų žodžių ir įkvėpimo šuneliui pasiūlo ieškoti jį supančioje gamtoje. Rikis išsiruošia į kelionę po dar neištyrinėtą didelį ir platų pasaulį. Šunelis ne tik „užaugina“ vešlų žodžių medį, bet ir susiranda naują draugę – droviąją pelėdą. O svarbiausia – sugalvoja ir užrašo savo pirmąją istoriją!

  Ši paveikslėlių knyga “Kaip Rikis rašė istoriją” skirta 4–8 metų vaikams, kurie nori pradėti mokytis arba jau mėgina patys skaityti ir rašyti. Pasakojimas knygelėje yra su-skie-me-nuo-tas, kad vaikas, atpažindamas raides ir tardamas garsus, visą istoriją galėtų perskaityti pats!

  Vertė Karolina Juškevič

  Leave a Reply