Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku pdf, epub, mobi

Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku | Frank Bettger

Atsisiųsti knygą Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Ramduva

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 9786098145205


 • Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku.pdf
  Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku.epub
  Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku.mobi


  Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku aprašymas

  Aprašymas

  Verslo klasika tapusi “Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku” knyga tinka visiems, kas susiduria su pardavimais. Nesvarbu, ar parduodate nekilnojamą turtą ar investicinius fondus, reklamą ir idėjas – ar ką kitą – ši knyga skirta jums.

  Dvidešimt devynerių Frankas Bettgeris buvo viso labo nevykęs draudimo poliusų pardavėjas. Perkopęs ketvirtą dešimtį jis jau turėjo didžiulį namą užmiestyje ir galėjo išeiti į pensiją. Kokios yra verslo paslaptys, kurių dėka Bettgerio gyvenimas iš nesėkmės virto negirdėta sėkme ir atnešė jam visoje Amerikoje geriausiai apmokamo verslininko šlovę?

  Atsakymą sužinosite, perskaitę “Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku” knygą. Bettgeris aprašo savo patirtį bei atskleidžia ir kvailiui suprantamus jo atrastus ir ištobulintus principus. Pasakoja pamokančius anekdotus ir pateikia žingnis-po-žingsnio nuorodas, kaip išvystyti sėkmingo verslininko stilių, dvasią ir dalykines savybes. Nesvarbu kokiu verslu užsiimate, jūsų veikla bus našesnė ir pelningesnė, o jūs tapsite vertingesnis savo įmonei, jei taikysite Bettgerio įžvalgas tokiais klausimais:

  • Entuziazmo galia

  • Kaip nugalėti baimę

  • Pagrindinis žodis, padėsiantis dvejojantį klientą paversti entuziazmo kupinu pirkėju

  • Greičiausias būdas įgyti pasitikėjimą

  • Septynios aukso taisyklės, padėsiančios sudaryti sandorį

  “Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku” dar ilgai net ir mirus Frankui Bettgeriui bus naudinga verslininkams nežiūrint to, ar jie prekiauja nekilnojamu turtu ar draudimo poliusais ar avalyne ar laivais ar dažais.”

  Deilas Karnegis

  “Naudingiausia ir labiausiai įkvepianti iš visų mano skaitytų knygų apie prekybos meną.”

  Deilas Karnegis

  Iš anglų kalbos vertė Gitana Megvinienė

  Leave a Reply