Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai pdf, epub, mobi

Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai | Michail Litvak

Atsisiųsti knygą Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9786098247039


 • Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai.pdf
  Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai.epub
  Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai.mobi


  Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai aprašymas

  Aprašymas

  “Žmonės gimsta genijai, paskui tampa talentingi, vėliau- gabūs, galop virsta vidutinybėmis, o kai jų asmenybės susiformuoja, jau būna idiotai. Ir šitaip iki karsto lentos. Taip atsitinka todėl, kad tėvai neleidžia vystytis įgimtiems vaiko gabumams.”
  M. Litvak

  “Mums skirta tapti karaliais ir karalienėmis, bet dėl netinkamo auklėjimo mes įsineriame į varlės odą ir prasikankiname visą gyvenimą.” Taip kalba šios knygos autorius žinomas rusų psichoterapeutas, seminarų vedėjas ir rašytojas Michailas Litvakas. Michailas Litvakas yra sukūręs veiksmingą metodiką, kuri padeda jo klientams ir pacientams perrašyti savo gyvenimo scenarijų, ištaisyti jame esančias klaidas ir realizuoti tas galimybes, kurios duotos kiekvienam žmogui nuo gimimo. Apie M. Litvako metodo veiksmingumą byloja dideli jo knygų tiražai ir gausus būrys jo seminarų klausytojų.

  Šioje knygoje “Kaip sužinoti ir pakeisti likimą. Gabumai, temperamentas, charakteris” Michailas Litvakas pasakoja apie žmogaus asmenybės struktūrą ir apie psichologinius dėsnius, kurie formuoja jo likimą. Knygoje aprašytos žmogaus raidos pakopos nuo pat pirmųjų jo gyvenimo dienų ir atskleistos klaidos, kurias daro tėvai auklėdami vaikus. Taip pat autorius supažindina skaitytojus su pagrindiniais logikos, arba, taisyklingo mąstymo, principais ir dalijasi savo, kaip psichoterapeuto, patarimais, kaip elgtis sudėtingose gyvenimo situacijose.

  Iš rusų kalbos vertė Vytautas Lapukauskas

  TURINYS

  Pratarmė / 9

  I DALIS. Kaip sužinoti savo likimą
  1 skyrius. Kas yra kas, arba vertybių sistema / 13
  2 skyrius. Kas aš esu / 44

  I DALIS. Kaip pakeisti savo likimą
  3 skyrius. Bendrieji teiginiai / 169
  4 skyrius. Tapkime protingi / 176
  5 skyrius. Tapkime gražūs / 244
  6 skyrius. Viešo kalbėjimo / 263

  Priedai

  1. Sielai / 301
  2. Kūnui / 371
  3. Protui / 376

  PRATARMĖ

  Ši mano knyga pirmą kartą išleista 1997 metais kaip iš-plėstas knygos “Jei nori būti laimingas” pirmojo skyriaus variantas. Paskui knyga išėjo dar ne vieną kartą, taip pat kelis sykius buvo tikslinama bei tobulinama ir tapo dar populiaresnė. Knygą sudaro dvi dalys ir priedai. Pirmojoje dalyje dėstomi teoriniai teiginiai daugeliui skaitytoju sukelia audringą pasipiktinimą. Ypač skaitytojams nepatinka tokia tezė: “Žmogus turi gyventi dėl savęs ir pirmiausia mylėti save.” Ar tikrai šis pasiūlymas toks jau blogas? Šiaip ar taip, remdamasis šia knyga, žmogus gali pats nusistatyti diagnozę, suvokti, kokiame scenarijuje jis dalyvauja, suprasti, kas jo laukia priekyje, ir jei jam tokia prognozė nepatinka, numatyti strategiją, kad to neįvyktu. Tokią metodiką aš pavadinau scenariniu perprogravimu.

  Antroji knygos dalis skirta taktikai. Pasinaudojęs tam tikromis rekomendacijomis, žmogus taps protingesnis, šaunesnis, išmoks gražiai kalbėti. Todėl protingiems ir turintiems miklu liežuvį šios knygos pirkti neverta.

  Patirtis, kurią įgijau vesdamas seminarus ir dalyvaudamas konferencijose, mane paskatino šioje knygoje daugiau dėmesio skirti jūsų praktinėms reikmėms ir kartu atsakyti į klausimą, kaip iš tiesu galima pakeisti savo likimą, kokia apimtimi tai įmanoma padaryti ir su kuo vis dėlto reikia susitaikyti. Kodėl aš drįstu tvirtinti, jog savo likimą mes galime pakeisti? Pirmiausia todėl, kad žmogus iš prigimties yra geras. Kaip sakė vienas didis psichoterapeutas, “jeigu jau žmogų lyginame su gyvūnu, tai geriau lyginkime su geraširdiška beždžionėle, o ne su žiauriu vilku”. Tačiau dažnai atsitinka taip, kad būdami iš esmės geri vaidiname kraugeriško grobuonies, piktojo burtininko ar kitokio piktadario vaidmenis. Šitaip mes kenkiame pirmiausia sau, nes tas vaidmuo labiausiai kankina mus pačius. Svarbu žinoti štai ką: visiems žmonėms duotas laimingas likimas. Mums tiesiog reikia ištrūkti iš scenarijaus, į kurį mus įstūmė gyvenimas, ir tapti tuo, kuo būti mums skyrė Motina Gamta (ateistams) arba Dievas (tikintiesiems). Tiksliau sakant, tapti savimi.

  Tarsiu kelis žodžius apie neurozes. Manau, kad neurozių kamuojamus žmones reikia ne tiek gydyti, kiek jiems padėti išmokti būti laimingiems. Dabar jūs galite sušukti: “Aš ir taip sveikas, aš ir taip laimingas!” Tada man labai džiugu. Ir šios knygos jums nereikia. Ji skirta tiems, kurie turi problemų šeimoje ar darbe, kuriuos kamuoja neurozės ar psichosomatiniai sutrikimai, kurie jaučia, jog gali daugiau, bet neįstengia realizuoti savo gebėjimu. Taip pat manau, jog ši knyga bus naudinga pedagogams, žurnalistams, vadovams, pardavėjams – visiems, bendraujantiems su dideliu būriu žmonių. Knyga turėtu padėti tėvams geriau sutarti su savo vaikais, o vaikams – su tėvais, žinoma, ir kartu išvengti jų smulkmeniškos globos. Tikiuosi, ji daug kam padės išsaugoti žlungančią santuoką, pakilti karjeros laiptais, garbingai baigti nemalonų konfliktą ar jo apskritai išvengti.

  Leave a Reply