Kaip tapti žvaigžde gyvenime pdf, epub, mobi

Kaip tapti žvaigžde gyvenime | Diana Balyko

Atsisiųsti knygą Kaip tapti žvaigžde gyvenime pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Satwa

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9789986573784


 • Kaip tapti žvaigžde gyvenime.pdf
  Kaip tapti žvaigžde gyvenime.epub
  Kaip tapti žvaigžde gyvenime.mobi


  Kaip tapti žvaigžde gyvenime pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip tapti žvaigžde gyvenime pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip tapti žvaigžde gyvenime knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip tapti žvaigžde gyvenime pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip tapti žvaigžde gyvenime aprašymas

  Aprašymas

  Knyga „Kaip tapti žvaigžde gyvenime. 30 NLP taisyklių, kurios apvers jūsų gyvenimą“– tai kelias į klestėjimą. Norite tapti prezidentu? Pamilti karalienę? Uždirbti milijoną? Su NLP nieko nėra paprasčiau!

  Paprastai knygos apie NLP yra pernelyg protingos, nuobodžios ir sunkiai suprantamaos, todėl vargas skaitytojui, kuris tikėjosi, kad NLP padės jo gyvenimą nudažyti ryškiomis spavomis, ir įpusėjęs knygą skaitytojas pradeda lapnoti ausimis ir nuobodžiaudamas galvoti: “Gal reikia pasiųsti velniop šias taisykles, inkarus ir visokius raportus?”

  Bet kas sakė, kad nebūna stebuklų? Štai prieš jus pirmoji stulbinanti knyga apie NLP. Knygą „Kaip tapti žvaigžde gyvenime. 30 NLP taisyklių, kurios apvers jūsų gyvenimą“ Jūs ją skaitysite su malonumu! Čia aprašomos pačios veiksmingiausios ir lengvai pritaikomos technikos bei superefektyvios autorinės metodikos, kurios taps jūsų vedliu kelyje į sėkmę.

  Iš rusų kalbos vertė Neringa Černiauskienė

  Leave a Reply