Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi pdf, epub, mobi

Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi | Esther Wojcicki

Atsisiųsti knygą Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltų lankų vadovėliai

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 16×23, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 178
 • ISBN ar kodas: 9786094701207


 • Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi.pdf
  Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi.epub
  Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi.mobi


  Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi aprašymas

  Aprašymas

  Anne vadovauja genetinių tyrimų kompanijai „23andme“, Susan yra socialinio tinklo „YouTube“ galva, o Janet – Kalifornijos universiteto pediatrijos profesorė. Visas šias tris moteris vienija Wojcicki pavardė – visos jos yra supermamos Esther Wojcicki dukterys. Moters, kuri tituluojama Silicio slėnio krikštamote. Niekas geriau už ją nežino, kokie auklėjimo metodai padeda vaikams tapti geriausiais. Perskaitę Esther Wojcicki knygą „Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi“ suprasite, kaip auginami genijai.

  Knygoje Esther Wojcicki pristato savo auklėjimo metodą TRICK. Jį sudaro penki fundamentalūs principai, padedantys augti savarankiškai asmenybei. Tai pasitikėjimas (angl. Trust), pagarba (Respect), nepriklausomybė (Independence), bendradarbiavimas (Collaboration) ir paslaugumas (Kindness). Visi jie veda bendro tikslo link – augdamas vaikas turi tapti savarankiška asmenybe savarankiškame pasaulyje. Juk vaikus auklėjame ne dėl tinkamo elgesio namuose ar klasėje, bet dėl to, kad jie – būsimo pasaulio gyventojai ir žmonijos ateitis.

  Skirtingai nei populiarių teorijų autoriai, Esther Wojcicki knygoje „Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi“ nepritaria tėvų „sraigtasparnių“ ideologijai. Pamirškite tai – bendraukite su jais, kaip su lygiais. Leiskite jiems patirti pasaulį ir būti atsakingiems už savo veiksmus. Esther dukros įrodė – šis triukas (angl. TRICK) puikiai veikia!

  Esther Wojcicki – amerikiečių žurnalistė, rašytoja, ugdymo ekspertė. Niujorke gimusi Esther studijavo Kalifornijoje, čia baigė anglų kalbą ir politikos mokslus. Vėliau savo žinias gilino studijuodama žurnalistiką. Nuo 1984 m. ji dirba Palo Alto mokykloje, kur dėsto anglų kalbą ir žurnalistiką. Jos vyras Stanley – Stanfordo universiteto fizikos profesorius. Mokytojaudama Esther tūkstančiams vaikų padėjo rasti savo gyvenimo kelią, apie ją su susižavėjimu atsiliepė net Steve’as Jobsas.

  „Būdama jauna mama domėjausi visais auklėjimo patarimais, kuriuos tik radau, bet galiausiai nusprendžiau pasitikėti tik savimi. <...> Turėjau savo įsivaizdavimą, ko reikia vaikams, ir, nepaisant to, ką galvojo kiti, tvirtai jo laikiausi. <...> Su savo dukromis nuo pat pirmos dienos kalbėjau kaip su suaugusiais žmonėmis – kitos mamos keičia intonaciją, naudoja paprastą žodyną. Aš ne. Aš pasitikėjau savo dukromis, o jos – manimi. <...> Tada dar nežinojau, kad tyrimai patvirtins mano praktiškai išbandytas vaikų auklėjimo taisykles“, – sako Esther Wojcicki.

  „Paprasti ir žemiški metodai, kurie padės vaikams tapti atsakingais, nepriklausomais, paslaugiais; individais, kurių gebėjimai leis būti sėkmingais, kad ir ko jie imtųsi.“
  Kirkus Reviews

  Iš anglų kalbos vertė Indrė Kaulavičiūtė

  Leave a Reply