Kaip vaikai pdf, epub, mobi

Kaip vaikai | Tomas Šinkariukas

Atsisiųsti knygą Kaip vaikai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786094270482


 • Kaip vaikai.pdf
  Kaip vaikai.epub
  Kaip vaikai.mobi


  Kaip vaikai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip vaikai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip vaikai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip vaikai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip vaikai aprašymas

  Aprašymas

  Romane “Kaip vaikai” vaizduojama hermetiška siurreali tikrovė, transformuota košmariškų sapnų, liguistų vizijų ir sąmonę kreipiančių psichikos anomalijų. Keli bendriniais vardais pavadinti veikėjai – Duktė, Studentas, Kaimynas, Šeimininkas – keliauja Pensiono t.y. įsivaizduojamo Eldorado link.
  Knygos herojai nėra supančioti jokių moralės dogmų, todėl elgiasi “kaip vaikai” – žudo ir griauna viską aplinkui. Į jų dialogus autorius įpina daugelį žmonijos sukurtų socialinių bei filosofinių doktrinų, tačiau šios negelbsti. Patirdami stiprius ribinių situacijų sukrėtimus, jie tikisi išsiveržti iš iliuzijų bei mistifikacijų labirinto, bet viskas veltui. Ar būties prasmė iš viso egizstuoja?

  Leave a Reply