Kaip vanduo šokoladui pdf, epub, mobi

Kaip vanduo šokoladui | Laura Esquivel

Atsisiųsti knygą Kaip vanduo šokoladui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 176
 • ISBN ar kodas: 9986-16-294-7 • Kaip vanduo šokoladui.pdf
  Kaip vanduo šokoladui.epub
  Kaip vanduo šokoladui.mobi


  Kaip vanduo šokoladui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaip vanduo šokoladui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaip vanduo šokoladui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaip vanduo šokoladui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaip vanduo šokoladui aprašymas

  Aprašymas

  “Įsimylėjėliai visada nujaučia artėjančią intymumo akimirką, pakanka
  vien minties, kad esi mylimas, pakanka būsimos meilės kvapo ir
  įsivaizduojamų glamonių…”

  “Kaip vanduo šokoladui” – tai pirmoji Meksikos rašytojos Lauros Esquivel knyga, atnešusi rašytojai pasaulinę šlovę. Jos romanas pelnė tarptautinių apdovanojimų, buvo išverstas į trisdešimt penkias kalbas, jo tiražas pasaulyje – daugiau kaip keturi milijonai egzempliorių. Pagal šią knygą buvo sukurtas net vienuolika prestižinių apdovanojimų pelnęs filmas.

  Romanas “Kaip vanduo šokoladui” – uždraustos meilės istorija, apipinta tradicijomis ir pagardinta tradiciniais Meksikos valgių receptais. Tie receptai – tai iš kartos į kartą perduodama tradicija, tai raktai ir formulės, kuriose užkoduota šeimos ir žmogaus atmintis. Šiais raktais autorė atrakina daugelį prasmių. Skirtingi patiekalai ruošiami skirtingais metų laikais ar ypatingomis progomis, ir kiekvienas toks pagal šeimos receptą ruoštas valgis pažadina atmintį ir prikelia prisiminimus. Ruošiant maistą negana turėti receptą. Kad valgis būtų tikrai ypatingas, reikia įdėti slaptą ingredientą, dažniausiai – dalelę širdies. Štai kodėl pagal tą patį receptą dviejų šeimininkių paruoštas maistas nebūtinai bus vienodo skonio. Valgio gaminimas Titai, kuriai uždrausta ištekėti, – tai vienintelis būdas išlieti savo jausmus ir širdį. Deginama aistrų, Tita į ruošiamą maistą sudeda visą savo meilę, ilgesį, kartėlį, pyktį. Nenuostabu, kad jos ruošiamas maistas įgyja magiškų galių – tie, kurie jį valgo, pradeda gyventi Titos jausmais ir nuotaikom. Vieniems jos maistas yra tarsi nuodas, kitus jis uždega nenumaldoma aistra.

  Iš ispanų kalbos vertė Alma Naujokaitienė

  Leave a Reply