Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta pdf, epub, mobi

Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta | Eglė Afanasjeva

Atsisiųsti knygą Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vitae litera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 193
 • ISBN ar kodas: 9786094540585 • Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta.pdf
  Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta.epub
  Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta.mobi


  Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta aprašymas

  Aprašymas

  Malonumas judėti, gera savijauta, pasitikėjimas savimi – visi šie atradimai puikiai telpa viename žodyje KALANETIKA. Kalanetika – tai ypatinga mankšta, išpopuliarėjusi prieš tris dešimtmečius ir mėgstama moterų visame pasaulyje. Tai švelnių judesių mankštos sistema, įtraukianti pastovius pasikartojančius mažos amplitudės raumenų susitraukimus. Dėl žemo intensyvumo ir lėto tempo kalanetika puikiai tinka bet kokio amžiaus, sudėjimo, fizinio pasiruošimo žmonėms.

  Pirmą kartą Lietuvoje išleidžiamoje lietuvių autorės parašytoje knygoje – viskas, ką reikia žinoti apie kalanetiką, ir šiek tiek daugiau. Tai kalanetikos metodo istorija, teorija, filosofija, mankštos programa, sveikatinimosi bei ekspertų patarimai.

  Knygoje rasite viską apie kalanetiką: sėkmės patarimų, ekspertų straipsnių, mankštos programą ir atsakymą į labai moterišką klausimą “ką daryti, kad, metams bėgant, mūsų kūnas išliktų lieknas, stiprus, energingas, o mintys ramios ir šviesios?”.

  “Tegul ši knyga įkvėps ir suteiks drąsos visoms, kurios nemažai laiko praleido abejodamos savimi ir ieškodamos argumentų nesportuoti”, – sako knygos autorė.

  Leave a Reply