Kalbos vartosena ir tvarkyba pdf, epub, mobi

Kalbos vartosena ir tvarkyba | Pranas Kniūkšta

Atsisiųsti knygą Kalbos vartosena ir tvarkyba pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių kalbos instituto leidykla

 • Išleidimo metai: 2001
 • Puslapių skaičius: 594
 • ISBN ar kodas: 9986-668-30-1


 • Kalbos vartosena ir tvarkyba.pdf
  Kalbos vartosena ir tvarkyba.epub
  Kalbos vartosena ir tvarkyba.mobi


  Kalbos vartosena ir tvarkyba pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kalbos vartosena ir tvarkyba pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kalbos vartosena ir tvarkyba knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kalbos vartosena ir tvarkyba pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kalbos vartosena ir tvarkyba aprašymas

  Aprašymas

  Straipsnių rinkinys apie kalbininkams ir visai visuomenei rūpimus kalbos reikalus: gyvąją kalbą ir bendrinės kalbos vartoseną, kalbos normas ir norminimo principus; bendrąsias kalbos problemas ir jos atskirus reiškinius, kalbininkų ir paprastųjų kalbos vartotojų, kalbos ir visuomenės santykius.
  Knyga turi penkis skyrius.
  1. Kalbos tvarkybos nuostatos ir būdai. Svarstomi bendrieji kalbos vartosenos ir tvarkybos reikalai, dėstomos kalbos tvarkybos nuostatos.
  2. Administracinė ir kanceliarinė kalba. Svarstomos bendrosios ir funkcinio stiliaus problemos, nagrinėjama buvusi ir dabartinė kanceliarinė kalba.
  3. Įstaigų ir įmonių pavadinimai. Aptariama įstaigų ir įmonių pavadinimų rūšys, ypatybės, daryba, vartosena. Teoriniai svarstymai susiję su praktinėmis rekomendacijomis ir vartosenos vertinimu.
  4. Priesagos -inis būdvardžiai. Visi šio skyriaus straipsniai tiesiogiai susiję su kalbos kultūra ir dabartine šių būdvardžių vartosena.
  5. Iš kalbos praktikos įvairovės. Tai prie kitų skyrių nepritampantys straipsniai įvairiais kalbos vartosenos ir kultūros klausimais – apie veiksmažodinių formų ir linksniuojamųjų žodžių formų vartoseną, apie atskirus žodžius ir žodžių junginius.

  Leave a Reply