Kaltas pdf, epub, mobi

Kaltas | Lisa Ballantyne

Atsisiųsti knygą Kaltas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9789955164647


 • Kaltas.pdf
  Kaltas.epub
  Kaltas.mobi


  Kaltas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaltas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaltas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaltas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaltas aprašymas

  Aprašymas

  “Kai siela klaidžioje sutemose, joje bręsta nuodėmė. Kaltas yra ne tas, kuris nusideda, bet tas, kuris sudarė patamsius.”

  Viktoras Hugo, “Vargdieniai”

  Knyga “Kaltas” – tai jaunos autorės Lisa Ballantyne debiutas, vadinamas tarptautine sensacija. Anglijoje knyga išleista tik 2012-ųjų rugpjūtį, o jos teises jau nupirkusios daugiau kaip 20 šalių. Kaltas tapo vienu labiausiai aptarinėjamų metų romanų.

  Danielis Hanteris gina kaltinamuosius beviltiškose bylose. Jo gyvenimas pasikeičia susipažinus su vienuolikmečiu Sebastianu, kaltinamu nužudžius nekaltą berniuką.

  Nerdamas į drumzlinas neramaus Sebastiano šeimyninio gyvenimo gelmes, Danielis prisimena savo vaikystę pas globėjus – ir pas Minę, moterį, kurios meilė jį išgelbėjo. Vis dėlto Minė jį išdavė taip žiauriai, kad Danielis išbraukė ją iš savo gyvenimo.

  Kuo nusikalto moteris? Ar Danielio susitapatinimas su žmogžudyste kaltinamu vaiku paskatins jį suabejoti viskuo, kuo ligi šiol tikėjo?

  “Rašau apie tai, kas man įdomu. Meilė veikėjams mane skatina tyrinėti. Stengiuosi sukurti tikroviškus personažus. Danielis ir Minė nuo pat pradžių buvo tarsi gyvi – net uodžiau jų kvapą. Sebastianas atsirado bemaž kaip pagalbinė priemonė, skirta nušviesti Danielio kovai su prigimtimi ir auklėjimu. Šia istorija siekiu parodyti, kad nusikaltėliais negimstama. Čia beveik visi yra kalti. Jų kaltės skirtingos ir nesulyginamos.”

  Lisa Ballantynev

  Iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė

  Leave a Reply