Kaltė pdf, epub, mobi

Kaltė | Jussi Adler-Olsen

Atsisiųsti knygą Kaltė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 528
 • ISBN ar kodas: 9786094039713 • Kaltė.pdf
  Kaltė.epub
  Kaltė.mobi


  Kaltė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaltė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaltė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaltė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaltė aprašymas

  Aprašymas

  Bestselerių “Moteris narve”, “Fazanų žudikai” ir “Atpirkimas” autorius nudžiugins skandinaviško detektyvo gerbėjus ketvirtąja knyga iš „Q“ skyriaus serijos – “Kaltė”.

  1987. Netė Rouzen jau spėjo patikėti, kad traumuojanti praeitis pamiršta. Rūpestingi globėjai ir mylintis vyras padėjo susikurti naują gražų gyvenimą. Tačiau per pokylį ji pastebi žmogų iš praeities, kuris gali sudaužyti Netės gyvenimą į šukeles. Tik jauna moteris nė už ką nesutiks grįžti į košmarą ir nebebus auka…

  2010. Detektyvas Karlas Mjorkas iš Kopenhagos neišaiškintų bylų skyriaus tyrinėja Ritos Nilsen, palydovių agentūros savininkės, dingimo aplinkybes. Tyrimas atskleidžia, kad dingusioji tėra viena iš painios dėlionės detalių ir neišaiškintas įvykis ne vienintelis – tai tik nerimą keliančios sekos, kurios niekas nepastebėjo dvidešimt metų, pradžia…

  Jussi Adleris-Olsenas gimė Kopenhagoje 1950 m. garsaus psichiatro šeimoje. Mokėsi medicinos, sociologijos ir kinematografijos, prieš pradėdamas rašyti dirbo žurnalo redaktoriumi ir leidėju. Adleris-Olsenas jau buvo garsus ir vertinamas Skandinavijoje, kai parašė “Moterį narve”, pirmąjį iš keturių romanų apie „Q“ skyrių.
  Adlerio-Olseno detektyvai išleisti 40 kalbų, tarp jų kiniškai, vokiškai, islandiškai ir japoniškai. Daugelyje šalių jo kūriniai atsidūrė bestselerių viršūnėse. Kaip geriausio metų skandinavų detektyvo autorius Jussi pelnė Stiklinio rakto apdovanojimą, kurį anksčiau yra gavę Henningas Mankellis, Stiegas Larssonas ir Jo Nesbø.

  Iš anglų kalbos vertė Giedrė Tartėnienė

  Leave a Reply