Karališkas kraujas pdf, epub, mobi

Karališkas kraujas | Vanora Bennett

Atsisiųsti knygą Karališkas kraujas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 640
 • ISBN ar kodas: 9786090102305


 • Karališkas kraujas.pdf
  Karališkas kraujas.epub
  Karališkas kraujas.mobi


  Karališkas kraujas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Karališkas kraujas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Karališkas kraujas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Karališkas kraujas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Karališkas kraujas aprašymas

  Aprašymas

  Karalius, dvi karūnos ir princesė, ištekėjusi už priešo.
  1420 m. jaunutei princesei pasiūloma tekėti už savo šalies priešo, jos tautos pavergėjo. Ji – Kotryna Valua, jis – Henrikas V. Ji – Prancūzijos karališkosios dinastijos princesė, jis – Anglijos sostą užgrobusio žmogaus sūnus. Vos baigęs mūšį, Henrikas V pareikalauja princesės ir pareiškia pretenzijas į Prancūzijos sostą.
  Žmona ir karaliene tapusiai Kotrynai tenka gyventi su vyru, prie karo pratusiu labiau nei kas kitas, su vyru, tvirtai pasiryžusiu sunaikinti jos tautą. Vieniša ir likusi be draugų ji randa tik vieną žmogų, iš tiesų suprantantį ją – jauną keltą OvenąTiudorą, kurio likimas taip pat atsidūręs anglų rankose. Jiedu – giminingos sielos, bet ta draugystė, – nors jai ir neįmanoma atsispirti, – yra pavojinga…

  Leave a Reply