Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“) pdf, epub, mobi

Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“) | Lina Kulikauskienė, Gediminas Kulikauskas

Atsisiųsti knygą Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aukso žuvys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9786099528748


 • Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“).pdf
  Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“).epub
  Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“).mobi


  Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Karalius Mindaugas („Mažųjų Lietuvos istorija“) aprašymas

  Aprašymas

  Edukacinėje spalvinimo knygelėje „Karalius Mindaugas“ vaikams vaizdingai pasakojama apie tai, kaip nepabūgęs daugybės priešų pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius Mindaugas suvienijo Lietuvą ir sukūrė Lietuvos valstybę. Vaikai taip pat sužinos, kur karalius gyveno su šeima, kaip valdė ir kariavo mūšiuose. Spalvinamąsias iliustracijas piešė dailininkas Antanas Dubra.

  Edukacinių spalvinimo knygų serija „Mažųjų Lietuvos istorija“ – tai pirmoji septynmečių ir vyresnių vaikų pažintis su svarbiais Lietuvos valstybei įvykiais, reikšmingomis datomis ir iškiliomis asmenybėmis. Skaitydami ir spalvindami dailininkų sukurtas iliustracijas vaikai susipažins ir su istoriniu aptariamojo laikotarpio kontekstu: politiniu ir kasdieniu gyvenimu, kultūra.

  Leidėjų nuomone, mažieji skaitytojai noriai domisi tokiu rimtu dalyku kaip istorija, jeigu ji pateikta patraukliai, neįprastai, žaismingai, vaikams suprantama kalba. Istorinės spalvinimo knygos – tai edukacinės priemonės su žaidybiniu procesu, kur įvairaus amžiaus vaikai atras įdomių dalykų.

  Iš kiekvienos edukacinės spalvinimo knygos vaikai sužinos ką nors naujo apie Lietuvos istoriją, vaikams sudėtingi žodžiai ir sąvokos paaiškinti šalia teksto.

  Knygų serija „Mažųjų Lietuvos istorija“:

  „Miško kariai“

  „Žalgirio mūšis“

  „Barbora Radvilaitė“

  „Viduramžių Kernavė“

  Leave a Reply