Karmos keitimas pdf, epub, mobi

Karmos keitimas | Tomislav Budak

Atsisiųsti knygą Karmos keitimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 512
 • ISBN ar kodas: 9786094039850


 • Karmos keitimas.pdf
  Karmos keitimas.epub
  Karmos keitimas.mobi


  Karmos keitimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Karmos keitimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Karmos keitimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Karmos keitimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Karmos keitimas aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga “Karmos keitimas” atvirai ir suprantamai paneigia Vakarų popkultūroje egzistuojantį nepakeičiamos karmos mitą. Dauguma vakariečių arba išvis atmeta karmą, arba atsainiai traktuoja ją kaip neišvengiamą lemtį (kaip pasėsi, taip ir pjausi).
  Knygoje „Karmos keitimas“ Tomislavas Budakas tyrinėja karmą kaip priemonę paaiškinti, kaip individuali ir šeimos dinamika bei elgesio šablonai keičia egzistencijos kokybę.

  Karma dažnai neteisingai suvokiama kaip neaiški ir nekontroliuojama sistema, kurioje veiksmai susiję su vėlesnėmis bausmėmis ar apdovanojimais ir kuri peržengia individų, grupių, netgi kartų ribas. Tačiau T. Budakas mato konkrečius šablonus ir galybę galimybių juos keisti, jeigu teisingai suvokiama, kaip veikia karmos sistema.
  Ši knyga – priemonė suvaldyti ar pakeisti jau nusistovėjusius karminius šablonus, kad gyvenimas būtų kuo malonesnis ir vertingesnis.

  Tomislavas Budakas knyga “Karmos keitimas” siekia atrakinti karmos filosofiją, kad bet kokios tautybės, tikėjimo ar išmanymo žmonėms suteiktų praktiškų įžvalgų spręsti su meile, kančia ir lemties išpildymu susijusias problemas.

  Tomislavas Budakas yra terapeutas, gyduolis, asmeninio ir dvasinio tobulėjimo sistemų kūrėjas, kompozitorius, rašytojas ir teatro režisierius. Trylikos metų pradėjęs savo dvasinę kelionę jis ėmėsi meditacijos technikų, vėliau tyrinėjo astrologiją, o devintajame praeito amžiaus dešimtmetyje patyrė nušvitimą, pažino visatinę tiesą. Tačiau žinios nepanaikino problemų, tad jis daugiau kaip tris dešimtmečius ieškojo atsakymo, kas jas lemia.
  “Karmos keitimą“ T. Budakas parašė siekdamas pasidalyti su kitais atradimu, kas trukdo žmogaus savirealizacijai. Visame pasaulyje jis rengia seminarus ir kursus. Dėl unikalaus požiūrio į alternatyviąją psichoterapiją ir dvasinį tobulėjimą jis yra išskirtinis šioje srityje.

  Vertė Audronė Molytė

  Leave a Reply