Karūna pdf, epub, mobi

Karūna | Kiera Cass

Atsisiųsti knygą Karūna pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 296
 • ISBN ar kodas: 9786090125113 • Karūna.pdf
  Karūna.epub
  Karūna.mobi


  Karūna pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Karūna pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Karūna knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Karūna pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Karūna aprašymas

  Aprašymas

  Idlina laukia dienos, kai visi jaunuoliai iškeliaus iš rūmų ir ji ramiai galės atsidėti karalystės valdymui. Tačiau mamos liga ir brolio dvynio pabėgimas iš rūmų apverčia jos planus aukštyn kojom. Mergina suvokia nebenorinti likti viena ir svajoja apie laimingą Atrankos pabaigą, tokią, kokią prieš dvidešimt metų patyrė jos tėvai. Kartu ji trokšta karalystės gyventojų palankumo, kurio, priešingai nei tėvai, stokoja. Valdinių akyse Idlina tėra išlepinta ir išdidi princesė, nesidominti paprastų žmonių gyvenimu. Ar jai pavyks pakeisti tokį jų požiūrį, ar ledinę valdovės širdį ištirpdys bent vienas vaikinas?

  Kiera Cass (Kera Kas) „Atrankos“ serija ir romanas „Sirena“ tvirtai laikosi „New York Times“ perkamiausių knygų sąrašo pradžioje. Rašytoja baigė Radfordo universitetą, šiuo metu su šeima gyvena Krisčensberge, Virdžinijos valstijoje. Daugiau apie jos knygas, vaizdadiskius ir mėgstamus pyragus galite rasti www.kieracass.com.

  Iš anglų kalbos vertė Irma Šlekytė

  Leave a Reply