Karūnos švytuoklė pdf, epub, mobi

Karūnos švytuoklė | Romanas Judinas

Atsisiųsti knygą Karūnos švytuoklė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Briedis

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 16×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 552
 • ISBN ar kodas: 9789955266273


 • Karūnos švytuoklė.pdf
  Karūnos švytuoklė.epub
  Karūnos švytuoklė.mobi


  Karūnos švytuoklė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Karūnos švytuoklė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Karūnos švytuoklė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Karūnos švytuoklė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Karūnos švytuoklė aprašymas

  Aprašymas

  “Vienas mūšyje tu niekas. Vienas ieškodamas šlovės, grobio ar gelbėdamas savo kailį – žūsi. Dar blogiau – per tavo kvailą galvą žus tave supantys draugai. Tik kartu esame ietis ir skydas. Padėk ginklo broliui, nes jis padės tau, keršyk už ginklo brolį, nes jis keršys už tave. Jei nėra kitos išeities, žūk už ginklo brolį, nes jis padarytų tą patį.”

  Alternatyviosios istorijos romanas „Karūnos švytuoklė“ nukelia į Mindaugo valdomą Lietuvos karalystę likus metams iki pasikėsinimo jį nužudyti. Knygoje sutinkame ne tik karalių, jo žmoną Mortą, kunigaikščius Treniotą, Daumantą, Gerdenį, ištremtąjį Tautvilą, bet ir kryžiuočių magistrus, Rygos arkivyskupą Albertą, galingąjį Bohemijos karalių.

  Po Durbės mūšio Mindaugas rengiasi mesti lemiamą iššūkį Ordinui, o Lietuvoje vis stiprėja kova dėl valdžios, kai atsiduriama ties istorijos lūžio momentu – 1263-iųjų naktį mėginama nužudyti karalių Mindaugą. Tačiau čia istorija pakrypsta taip, kaip niekada nebuvo, – pasikėsinimas nepavyksta ir Mindaugas lieka gyvas. Kodėl žlunga gudriai suregztas sąmokslas? Ar karalius nubaus kaltuosius? Kaip tai paveiks planuojamą kovą su Ordinu? Nuo šios akimirkos Lietuvos karalystės likimas sukasi kita linkme…

  Leave a Reply