Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save pdf, epub, mobi

Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save | Richard David Precht

Atsisiųsti knygą Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2010
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955386803 • Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save.pdf
  Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save.epub
  Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save.mobi


  Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kas aš esu? Filosofinė kelionė į save aprašymas

  Aprašymas

  Šioje knygoje keliamas pats svarbiausias žmogaus būties klausimas: “Kas aš esu?” Iš tikrųjų… kas? Kas yra tiesa? Iš kur mes kilę? Kaip veikia mano smegenys? Kas yra laimė? O meilė, laisvė, moralė?..
  Gilindamiesi į šiuos ir daugelį kitų klausimų susitiksime su tokiais filosofais kaip F. Nietzsche, R. Descartes’as ar S. Freudas, susipažinsime su žymių mokslininkų atradimais, garsiausių antropologų, psichologų, smegenų funkcijų, atminties ir vienatvės tyrėjų stulbinančiomis idėjomis.
  Knygos autorius pasakoja kompetentingai, gyvai ir žaismingai. Neretai skaitytojas panardinamas į kontraversiškas situacijas, kuriose keliami tokie klausimai kaip eutanazija, nėštumo nutraukimas, klonavimas.
  Filosofinė kelionė baigiama šiuo metu JAV plėtojama pozityviąja psichologija, kuri jau yra parengusi keletą laimės taisyklių – jos aptariamos skyriuje “Kas yra laimė?”
  Bet ar galiu norėti, ko noriu?

  Iš vokiečių k. vertė Alfonsas Tekorius

  Leave a Reply