Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei pdf, epub, mobi

Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei | Viktorija Liutvinė

Atsisiųsti knygą Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9789955343653 • Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei.pdf
  Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei.epub
  Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei.mobi


  Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kas ieško, tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei aprašymas

  Aprašymas

  Knygos “Kas ieško. tas randa. Arba kaip surasti ir atrinkti tinkamiausius darbuotojus jūsų įmonei” autorė įtaigiai ir pagrįstai aiškina, kaip rasti ir parinkti tinkamiausius darbuotojus vienoms ar kitoms pareigoms, kuo remtis ir vadovautis darant atranką ir kokių gudrybių griebtis, kad kandidatas finalininkas neapsuktų jūsų apie pirštą.

  Nemažai dėmesio skiria darbuotojų paieškos šaltiniams ir būdams, atrankos metodams ir kandidato vertinimo kriterijams atskleisti. Be to, autorė pažeria ne vieną naudingą patarimą ir darbo ieškantiems ar norintiems jį pakeisti žmonėms, moko deramai prisistatyti ir išmoningai derėtis dėl sutartinių dalykų.

  Leave a Reply