Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais pdf, epub, mobi

Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais |

Atsisiųsti knygą Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Presvika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 23×26, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 20
 • ISBN ar kodas: 9789955226024 • Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais.pdf
  Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais.epub
  Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais.mobi


  Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais aprašymas

  Aprašymas

  Ši spalvinga knyga “Kas miške gyvena. Su stumdomais langeliais” kviečia vaikus keliauti į mišką ir susipažinti su jo gyventojais.

  Perskaitę smagius eilėraštukus vaikai dar turės atsakyti į keletą klausimų. Pavyzdžiui, kuo minta ežiai? Kur gyvena voverės? Kokios spalvos kiškių kailis žiemą? Ką stato bebrai? Ir t. t. Stumdydami spalvotus keturkampius vaikai parinks atsakymą ir dar galės pasitikrinti, ar jis teisingas.

  Taigi knygelė žada daug malonių ir įdomių akimirkų! Kartu ji padės lavinti vaikų mąstymą, dėmesį, smulkiąją motoriką, žadins norą pažinti. Tvirti kartono lapai tinkami daugybę kartų vartyti. Skiriama visiems ikimokyklinio amžiaus smalsučiams.

  Leave a Reply