Kas yra psichologija? pdf, epub, mobi

Kas yra psichologija? | Andrew M. Colman

Atsisiųsti knygą Kas yra psichologija? pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Apostrofa

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 278
 • ISBN ar kodas: 9789955605690


 • Kas yra psichologija?.pdf
  Kas yra psichologija?.epub
  Kas yra psichologija?.mobi


  Kas yra psichologija? pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kas yra psichologija? pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kas yra psichologija? knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kas yra psichologija? pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kas yra psichologija? aprašymas

  Aprašymas

  Leicesterio (Jungtinė Karalystė) universiteto psichologijos profesoriaus Andrew M. Colmano knygos “Kas yra psichologija?” sumanymas neįprastas ir įtraukiantis – skaitytojo psichologijos žinių pa(si)tikrinimo testas parodo, kad 20-čiai intriguojančių situacijų suprasti bendros nuovokos, deja, dažniausiai negana. O kai sužinome, kad nežinome, tai jau žengtas pirmas žingsnis profesionaliosios psichologijos link…
  Atsakymai į testo klausimus ir detalūs testo situacijų paaiškinimai atskleidžia psichologijos studijų turinį – biologinę psichologiją, įvairių pažinimo procesų tyrinėjimą, psichologijos mokslo istoriją, taikomosios psichologijos sritis. Sužinome, ko moko universitetai ir kokie darbai laukia diplomuotų psichologų.

  “Kas yra psichologija?” – tai puikus psichologijos įvadas visiems, kurie domisi psichologija ar ketina ją studijuoti, taip pat aukštųjų mokyklų ne psichologijos specialybės studentams, pagalbinė knyga psichologijos mokytojams ir dėstytojams.

  Iš anglų k. vertė Rūta Sargautytė

  Leave a Reply