Katalikybė pdf, epub, mobi

Katalikybė | Robert Barron

Atsisiųsti knygą Katalikybė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9789955292869


 • Katalikybė.pdf
  Katalikybė.epub
  Katalikybė.mobi


  Katalikybė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Katalikybė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Katalikybė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Katalikybė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Katalikybė aprašymas

  Aprašymas

  Autorius aiškina, kas yra katalikybė. Nuostabioje kelionėje į tikėjimo šerdį per meną, literatūrą, architektūrą, asmenines istorijas, Šventąjį Raštą, teologiją, filosofiją ir istoriją pasauliui pristatoma Katalikų Bažnyčia.

  “Šioje knygoje ketinu pabūti jūsų vadovu po katalikybės pasaulį, tačiau ne kaip gidas, nes nekeliu sau tikslo aprodyti jums katalikybės artefaktų, tarsi jie būtų apdulkėję meno objektai kultūros muziejuje. Labiau norėčiau būti vadovas po Bažnyčios slėpinių pasaulį ir padėti jums giliau pažinti Įsikūnijimo slėpinį su viltimi, jog būsite perkeisti jo galios. Pritariu teologui Hansui Ursui von Balthasarui, kuris teigė, kad katalikybės tiesą lengviau suvokti būnant Bažnyčioje – panašiai katedros langai, pilki iš išorės, nušvinta visu savo grožiu viduje. Noriu pavedėti jus gilyn į katalikybės katedrą, nes esu tikras, kad toji patirtis pakeis jūsų gyvenimą ir pakylės jį į naujas aukštumas.”
  Robert Barron

  Iš anglų kalbos vertė Asta Leskauskaitė

  Leave a Reply