Kaulų sodas (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Kaulų sodas (2-as leidimas) | Tess Gerritsen

Atsisiųsti knygą Kaulų sodas (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9789955134145 • Kaulų sodas (2-as leidimas).pdf
  Kaulų sodas (2-as leidimas).epub
  Kaulų sodas (2-as leidimas).mobi


  Kaulų sodas (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kaulų sodas (2-as leidimas) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kaulų sodas (2-as leidimas) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kaulų sodas (2-as leidimas) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kaulų sodas (2-as leidimas) aprašymas

  Aprašymas

  Tess Gerritsen trileryje “Kaulų sodas” nežinomi kaulai, neatskleistos paslaptys ir neišnarplioti nusikaltimai iš tolimos praeities meta grėsmingus šešėlius į dabartį.

  Savo įsigyto namo sode Džulija Hemil aptinka kraupų radinį – akmeningoje dirvoje užkastą moters kaukolę, o Bostono teismo medicinos ekspertė Mora Ailz įgudusia akimi nustato neabejotinas nusikaltimo žymes. Tačiau žinios apie tai, kas tokia toji bevardė moteris buvo ir kas jai nutiko, siekia 1830-uosius…

  Kad išgalėtų susimokėti už mokslą, Norisas Maršalas, gabus, bet neturtingas Bostono medicinos koledžo studentas, padeda iš kapų grobti numirėlius, kurie reikalingi mokantis anatomijos. Tačiau netgi tokia šlykšti komercinė veikla nublanksta prieš sukrečiančią medicinos sesers žmogžudystę. O kai toks pat šiurpus likimas ištinka įžymų daktarą, dėl nelegalios prekybos lavonais Norisas tampa pagrindiniu įtariamuoju.

  Su nesilpstančia įtampa ir nepaprastu dėmesingumu XIX amžiaus detalėms “Kaulų sode” išmoningai supinami intriguojantys pagrindinių veikėjų pasakojimai, tampantys tikra tamsia detektyvine mįsle.

  2-oji knygos “Kaulų sodas” laida.

  Iš anglų kalbos vertė Jonas Čeponis

  Leave a Reply