Kavinė pasaulio pakrašty pdf, epub, mobi

Kavinė pasaulio pakrašty | John P. Strelecky

Atsisiųsti knygą Kavinė pasaulio pakrašty pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viiršeliai
 • Puslapių skaičius: 104
 • ISBN ar kodas: 9786094661549


 • Kavinė pasaulio pakrašty.pdf
  Kavinė pasaulio pakrašty.epub
  Kavinė pasaulio pakrašty.mobi


  Kavinė pasaulio pakrašty pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kavinė pasaulio pakrašty pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kavinė pasaulio pakrašty knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kavinė pasaulio pakrašty pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kavinė pasaulio pakrašty aprašymas

  Aprašymas

  Jeigu ko nors ir gailiuosi pakeitęs gyvenimą, tai tik vieno – kad nepadariau to anksčiau. Manau, iki nakties kavinėje tiesiog nebuvau tam pasirengęs.

  Amerikiečių autoriui Johnui P. Strelecky (Džonui P. Streleckiui) buvo trisdešimt treji, kai jo gyvenimą pakeitę įvykiai įkvėpė jį parašyti knygą „Kavinė pasaulio pakrašty“. Vos išėjusi ir skaitytojų reklamuojama iš lūpų į lūpas, ji netrukus paplito po visą pasaulį, buvo išversta į 26 kalbas, 2015-aisiais Vokietijoje buvo išrinkta metų knyga. Ji milijonus žmonių paskatino pakeisti gyvenimą ir gyventi taip, kaip jie nori. J. P. Strelecky pateko į labiausiai įkvepiančių lyderystės ir asmeninio tobulėjimo mąstytojų šimtuką greta Oprah Winfrey, Wayne’o Dyerio ir Deepako Chopros.

  Vadybininkas Džonas niekuo neišsiskiria iš kitų. Darbas–namai–miegas–darbas. Nuolatinis bėgimas, stengiantis viską suspėti. Tačiau netyčia nuklydęs nuo pagrindinio kelio, jis atsiduria nedidukėje kavinėje, ir tenori vieno – valandėlę atsikvėpti. Kavinė pasirodė esanti nepaprasta: ant meniu viršelio atsiradę trys klausimai – Kodėl jūs čia? Ar bijote mirties? Ar jūs laimingas? – priverčia Džoną į savo paties gyvenimą pažvelgti visiškai naujai. Klausimai apie gyvenimo prasmę ir pokalbiai su padavėja, kavinės savininku ir viena iš lankytojų Džoną glumina ir verčia susimąstyti. Jis juk ką tik manė, kad yra visiškai laimingas. Bet ar tikrai?

  Kavinė pasaulio pakrašty – tai vieta, kurioje keliami klausimai, kankinantys kiekvieną. Čia ir atsakymai, kuriuose rasime gyvenimo išmintį. Drauge tai kelionė į save, po kurios kitaip pažvelgsime ir į save pačius, ir į tuos, kuriuos mylime. Ši knyga “Kavinė pasaulio pakrašty” išmintinga ir trikdanti, bet drauge ir guodžianti, kritikų lyginama su „Džonatanu Livingstonu Žuvėdra“, gali tapti vartais į pokyčius kiekvienam, kas dar nerado savo Gyvenimo Tikslo.

  Knygos tęsinys – Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty”

  Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašius

  Leave a Reply