Kelias Dievo link pdf, epub, mobi

Kelias Dievo link | Mahatma Gandhi

Atsisiųsti knygą Kelias Dievo link pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dialogo kultūros institutas

 • Išleidimo metai: 2003
 • Formatas: 13×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 104
 • ISBN ar kodas: 9955-545-09-7 • Kelias Dievo link.pdf
  Kelias Dievo link.epub
  Kelias Dievo link.mobi


  Kelias Dievo link pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kelias Dievo link pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kelias Dievo link knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kelias Dievo link pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kelias Dievo link aprašymas

  Aprašymas

  Vieno įtakingiausių ne tik politinių, bet ir religinių XX a. vadovų M. K. Gandhi knyga atskleidžia jo mokymo apie meilę, sielą, meditaciją, tarnystę, pasitikėjimą ir maldą esmę. Iš šios knygos išminties ir įkvėpimo galės pasisemti bet kokį tikėjimą išpažįstantis skaitytojas.
  Dievo buvimas neįrodomas, ir jo nereikia įrodinėti, Dievas yra. Jei mes Jo nejaučiame, tuo blogiau mums. Pojūčio nebuvimas yra liga, nuo kurios vieną dieną pasveiksime, nolens volens.
  Skeptikų skepticizmas ir filosofija kritiniu gyvenimo laikotarpiu jiems nepadeda. Jiems reikia kažko geresnio, to, ko jie neturi. Turi būti pakankamai nuolankus, kad pamatytum, jog nepaisant tavo didybės ir milžiniško intelekto, esi tik dulkelė visatoje. Nepakanka pasaulio dėsnius suvokti vien protu.Yra dar ir dvasinis suvokimas, kuriam intelekto nereikia, tačiau būtent jis teikia žmogui pasitenkinimą.
  Jei proto netrikdo jokios blogos mintys ir baimės, o širdis nuolat linksma – tai mumyse esančio Dievo ženklas. Iš tikrųjų Jis nuolat ten yra, tik to nepastebime, nes neturime tikėjimo, todėl patiriame tiek daug kančių.
  Tikrai religingu arba moraliu žmogumi vadinti galime tik tą, kurio protas neužterštas neapykantos ir egoizmo, kuris gyvena visiškai tyrą gyvenimą ir nesavanaudiškai tarnauja kitiems; ir tik tokį žmogų galima pavadinti tikrai turtingu ir laimingu.

  Leave a Reply