Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno “Algirdo pergale prie Mėlynųjų vandenų” pdf, epub, mobi

Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno

Atsisiųsti knygą Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno “Algirdo pergale prie Mėlynųjų vandenų” pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versmė

 • Išleidimo metai: 2012
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9789955589549 • Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno “Algirdo pergale prie Mėlynųjų vandenų”.pdf
  Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno “Algirdo pergale prie Mėlynųjų vandenų”.epub
  Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno “Algirdo pergale prie Mėlynųjų vandenų”.mobi


  Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno “Algirdo pergale prie Mėlynųjų vandenų” pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno “Algirdo pergale prie Mėlynųjų vandenų” pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno “Algirdo pergale prie Mėlynųjų vandenų” knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno “Algirdo pergale prie Mėlynųjų vandenų” pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kelionė iš XXI į XIV a. su Giedriaus Kazimierėno “Algirdo pergale prie Mėlynųjų vandenų” aprašymas

  Aprašymas

  Pirmojoje naujos serijos „Lietuvos istorija šiuolaikinėje dailėje“ knygoje pristatomas šiuolaikinio lietuvių tapytojo Giedriaus Kazimierėno monumentalus paveikslas „Algirdo pergalė prie Mėlynųjų Vandenų“ (2009), skirtas šlovingai Lietuvos pergalei prieš Aukso ordos mongolus-totorius 1362/1363 metais.

  Meno istorikė dr. Rasa Gečaitė, pasitelkusi senuosius metraščius, miniatiūras, žemėlapius, nuojautą ir vaizduotę, kviečia keliauti iš XXI a. dailininko dirbtuvės į XIV a. prie paslaptingųjų Mėlynųjų Vandenų.

  Leave a Reply