Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės pdf, epub, mobi

Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės | Daniel Klein

Atsisiųsti knygą Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 176
 • ISBN ar kodas: 9785415025268


 • Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės.pdf
  Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės.epub
  Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės.mobi


  Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kelionės su Epikūru. Į Graikijos salą, ieškant gyvenimo pilnatvės aprašymas

  Aprašymas

  „Kelionės su Epikūru“ – knyga, kuri atveria brandaus gyvenimo paslaptis: kokios galimybės atsiveria senstant, kaip tinkamai leisti laiką ir išnaudoti jį tam, ko anksčiau negalėjote daryti? Keliaudamas į Graikiją rašytojas pats randa ir skaitytojams pateikia paprastus atsakymus į sudėtingus klausimus apie visavertį gyvenimą.

  Populiaraus amerikiečių rašytojo, filosofo knyga „Kelionės su Epikūru“ parašyta autoriui keliaujant po Graikiją. Į ją jis išvyko prisikrovęs pilną lagaminą filosofinių knygų – nuo Epikūro iki Sartro. D. Kleinas ieško atsakymo, kaip senti laimingai, negraužiant savęs, nejaučiant kaltės ir prasmingai išnaudojant laiką.

  Iš savo draugų Graikijoje ir iš garsiausių pasaulio filosofų Kleinas mokosi prisijaukinti savo amžių ir atrasti jo teikiamus malonumus, kurie prieinami tik dabar arba tokius, kuriais tik subrendęs žmogus mokėtų iš tikrųjų pasimėgauti.

  Rašytojas bando atsakyti į esminį Epikūro keltą klausimą: kaip išspausti viską, kas įmanoma iš savo vieno gyvenimo. Paskutiniu metu visus užvaldanti „amžinos jaunystės“ idėja ima darytis vis svetimesnė, kai Kleinas pabendrauja su atsipalaidavusiais ir ramiais graikais ir susipažįsta su jų gyvenimo būdu. Jis vis aiškiau pastebi, kiek pastangų reikalauja noras išlikti jaunam ir kaip vis labiaus nebelieka laiko ramiems apmąstymams, pasisėdėjimui su draugais klausant muzikos ar pasakojant savo gyvenimo istorijas.

  „Kelionės su Epikūru“ – tai ne tik kelionių, bet ir meditacijos knyga, optimizmo kupinas gidas per Graikiją į save. Nors knygoje kalbama apie vyresnio amžiaus žmonių išgyvenimus, tačiau autoriaus įžvalgos, susijusios su laiko išnaudojimu, gebėjimu priimti gyvenimo malonumus ir įvertinti tai, ką turime, atvers akis bet kokio amžiaus žmogui. O jeigu bijote filosofijos ir manote, kad ji per daug sudėtinga, tai Danielis Kleinas pasiryžęs įrodyti priešingai.

  „D. Kleino pasakojimas – tai šviesus ir dvasingas pokalbis, kuriame rasite visus meno gerai gyventi vyresniame amžiuje ingredientus“.
  Publisher’s Weekly

  „Sąmojinga ir ironiška“.
  Huffington Post

  Daniel Klein (g. 1939 m.) amerikiečių rašytojas. Harvardo universitete baigė filosofiją. Po trumpos karjeros televizijoje, jis pradėjo rašyti knygas – nuo trilerių iki humoristinių knygų apie filosofiją. D. Klein yra maždaug 30 knygų autorius arba bendraautorius, jo knygos išversto į 26 kalbas. Labiausiai jį išgarsino drauge su Thomu Cathcart parašyta knyga “Plato and a Platypus Walk into a Bar” (“Platonas ir ančiasnapis ateina į barą”), kuri tapo tarptautiniu bestseleriu. Gyvena Masačiusetse drauge su žmona Freke Vuijst – olandų savaitraščio Vrij Nederland korespondente Amerikoje.

  Leave a Reply