Kelionės su teta pdf, epub, mobi

Kelionės su teta | Graham Greene

Atsisiųsti knygą Kelionės su teta pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Sofoklis

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786094441783


 • Kelionės su teta.pdf
  Kelionės su teta.epub
  Kelionės su teta.mobi


  Kelionės su teta pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kelionės su teta pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kelionės su teta knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kelionės su teta pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kelionės su teta aprašymas

  Aprašymas

  “Kelionės su teta” – Graham Greene romane „Kelionės su teta“ keliamas klausimas, ką gyvenime verčiau pasirinkti – įprastą rutiną ar leistis į nenuspėjamus nuotykius, laužyti įstatymus ir rizikuoti gyvybe, o gal ką kita…

  Komiško romano „Kelionės su teta“ veikėjas ponas Henris Palingas – į pensiją išėjęs banko tarnautojas – motinos laidotuvėse sutinka tetą Augustą, kurios nematė bemaž penkiasdešimt metų. Ekscentriška tetulė įkalba apsnūdusiame didmiesčio priemiestyje jurginus auginantį giminaitį leistis į kelionę po Braitoną, Paryžių, Stambulą ir net Paragvajų. Visai netikėtai Henriui atsiveria nusikaltimų, slaptųjų tarnybų ir bet kokias ribas įveikiančios rizikos pasaulis.

  Romane “Kelionės su teta” keliamas klausimas, ką gyvenime verčiau pasirinkti – įprastą rutiną ar leistis į nenuspėjamus nuotykius, laužyti įstatymus ir rizikuoti gyvybe, o gal ką kita… Taikliomis psichologinėmis detalėmis atskleidžiamos veikėjų silpnybės, per komišką kiautą matyti jų pažeidžiamumas ir begalinė aistra gyventi. Anglų prozininkas, dramaturgas ir literatūros kritikas Grahamas Greene’as sudėlioja 8 dešimtmečio pradžios pasaulio vaizdą, o mes tegalime stebėtis, kaip akivaizdžiai jis skiriasi nuo mūsų dienų.

  Iš anglų kalbos vertė Ona Daukšienė

  Leave a Reply