Kengūrų slėnio paslaptis pdf, epub, mobi

Kengūrų slėnio paslaptis | Akvilina Cicėnaitė

Atsisiųsti knygą Kengūrų slėnio paslaptis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9786090113158 • Kengūrų slėnio paslaptis.pdf
  Kengūrų slėnio paslaptis.epub
  Kengūrų slėnio paslaptis.mobi


  Kengūrų slėnio paslaptis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kengūrų slėnio paslaptis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kengūrų slėnio paslaptis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kengūrų slėnio paslaptis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kengūrų slėnio paslaptis aprašymas

  Aprašymas

  Ilzės tėčiui buvo pasiūlytas darbas Australijoje, ir ji, visų klasės draugių pavydui, išvyko gyventi tenai. Didžiausia sumaištis prasidėjo tada, kai namuose atsirado tėčio draugė Miranda, ir Ilzei teko atsikviesti mylimą tetą Emą. O tada jie visi ir dar Ilzės bičiulis Tonis išvyko kelionėn į paslaptingą Kengūrų slėnį, kur sutiko mokslui nepažįstamų jovių ieškantį Profesorių ir patyrė neįtikėtinų ir pavojingų nuotykių pasiklydę dykumos platybėse…

  Pirmosios Akvilinos Cicėnaitės knygos „Viskas apie mano šeimą“ (2009) ir „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“ (2001) buvo nominuotos Metų knygos rinkimuose.
  „Kengūrų slėnio paslaptis“ parašyta gyvenant Australijoje ir keliaujant po jos žemes, kuriose slypi galybė neįtikėtinų istorijų.

  Leave a Reply