Kertinis skiemuo pdf, epub, mobi

Kertinis skiemuo | Rimvydas Stankevičius

Atsisiųsti knygą Kertinis skiemuo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 125
 • ISBN ar kodas: 9789986398417


 • Kertinis skiemuo.pdf
  Kertinis skiemuo.epub
  Kertinis skiemuo.mobi


  Kertinis skiemuo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kertinis skiemuo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kertinis skiemuo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kertinis skiemuo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kertinis skiemuo aprašymas

  Aprašymas

  Savo kūrybinį zenitą pasiekę knygomis „Laužiu antspaudą“ (2008), „Patys paprasčiausi burtažodžiai“ (2010), „Ryšys su vadaviete“ (2012), poetas Rimvydas Stankevičius (g. 1973) ir naujame rinkinyje „Kertinis skiemuo“ gilinasi į amžinuosius klausimus, tikėjimo paslaptis, ieško, atrodytų, neįmanomų jungčių tarp priešiškiausių požiūrių, prieštaringiausių asmenybių, nesuderinamiausių jausmų.

  Autorius vėl ir vėl atvirai ir kategoriškai kartoja: savo ar ne savo valia, bet esame amžinai sujungti! Su Dievu ir savimi, su tauta ir kultūra, su prasme ir galimybe ar net prievole tą prasmę realizuoti. Tačiau – prakeiktas ir amžinas klausimas – kaip? Dievoieškos nėra, nes Dievas jau atrastas, įvardytas įtikėtas. Saviieškos nėra, nes savastis jau atrasta, įvardyta ir įsisąmoninta. Kas lieka? Kas ta stiprioji jungtis?

  Leave a Reply