Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1) pdf, epub, mobi

Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1) | Lina Eitmantytė-Valužienė

Atsisiųsti knygą Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 24
 • ISBN ar kodas: 9786094410574 • Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1).pdf
  Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1).epub
  Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1).mobi


  Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kęstučio Kasparavičiaus knygų herojai (1) aprašymas

  Aprašymas

  Ar norite padėti policininkui Šernui ir pasiklydusiam Ežiukui ieškoti dingusių kelio ženklų? Kaip pasikeičia žmogaus veidas jam stebint futbolo rungtynes? Ką daryti, kai nulūžta įvairios smailios viršūnės? Tai tik keletas iš daugybės netikėtų klausimų, kylančių sklaidant šios knygelės puslapius.

  Knygelėje rasite daug lipdukų, spalvinimo užduotėlių ir spalvotų iliustracijų su įvairiais galvosūkiais. Užduočių tekstai atspausdinti didžiosiomis raidėmis.

  Kęstučio Kasparavičiaus herojai, atkeliavę iš knygų „Kvailos istorijos“, „Trumpos istorijos“, „Braškių diena“, nekantriai laukia, kada drauge linksmai ir išradingai leisite laiką!

  Galvosūkių, spalvinimo ir 100 lipdukų knygelė vaikams nuo 6 metų!

  Leave a Reply