Kiek trunka sekundė pdf, epub, mobi

Kiek trunka sekundė | Jonas Grigas

Atsisiųsti knygą Kiek trunka sekundė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9789986168683


 • Kiek trunka sekundė.pdf
  Kiek trunka sekundė.epub
  Kiek trunka sekundė.mobi


  Kiek trunka sekundė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kiek trunka sekundė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kiek trunka sekundė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kiek trunka sekundė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kiek trunka sekundė aprašymas

  Aprašymas

  Jonas Grigas – Lietuvos MA akademikas, Vilniaus universiteto profesorius emeritas, habilituotas fizikos daktaras – populiariai ir suprantamai pasakoja, kaip mokslas atskleidžia pasaulio paslaptis – nuo mažiausių dalelių iki visatos tamsiosios energijos, nuo termobranduolinės reakcijos, vykstančios Saulėje, iki procesų mūsų smegenyse ir kaip visa tai tarpusavyje susiję, kaip mokslo pasiekimai veikia mūsų gyvenimą, ar tęsiasi žmogaus evoliucija, ar…

  Kas yra laikas? Kodėl ateitis skiriasi nuo praeities? Kodėl praeitis veikia ateitį, o ne atvirkščiai?

  Kas yra šviesa? Kas suteikia tą ypatingą žavesį vaivorykštei, žaibui tamsiame danguje, saulėlydžiui, saulės apšviestų bažnyčių vitražams ar žvakės liepsnos mirgėjimui?

  Kas yra vanduo? Juk mes iš esmės egzistuojame kaip vanduo! Tad ar žinome, kas esame?

  Kas yra gyvybė?

  Ar pasaulis yra tik iliuzija?

  Ar esame vieni visatoje? Ar gyvena ir kur gyvena tie kiti, ar jie lanko mus ir bendrauja su Žemės žmonėmis? Jei ne, tai kodėl ir kur jie slepiasi?

  Kas bendra tarp mokslo ir meno? Ar galima suderinti mokslą ir etiką? O mokslą ir tikėjimą? Gal mokslas jau užėmė Dievo vietą?

  Ar Lietuvos žmonės žino, už ką kasmet Lietuvos mokslui skiriami šimtai milijonų litų, o mokslininkams – solidžios mokslo premijos?

  Knyga “Kiek trunka sekundė” – apie pasaulio reiškinius. Joje kalbama apie mokslinį pasaulio pažinimo metodą, mokslo žinių kūrybą, mokslo santykį su kultūra, menu, etika, morale ir tikėjimu. Aptariamas žmones supančios aplinkos – cheminės, elektromagnetinės ir kitokios – poveikis, nagrinėjami Žemėje, Saulėje ir visatoje vykstantys reiškiniai. Ypač išsamiai nagrinėjami šiuolaikinių technologijų poveikio mūsų sveikatai klausimai.

  Leave a Reply