Kipšo laiškai pdf, epub, mobi

Kipšo laiškai | C. S. Lewis

Atsisiųsti knygą Kipšo laiškai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 164
 • ISBN ar kodas: 9789955291657


 • Kipšo laiškai.pdf
  Kipšo laiškai.epub
  Kipšo laiškai.mobi


  Kipšo laiškai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kipšo laiškai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kipšo laiškai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kipšo laiškai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kipšo laiškai aprašymas

  Aprašymas

  „Kipšo laiškai“ – žinomo anglų rašytojo ir religinio mąstytojo Clive Staples Lewis (1898-1963) alegorija – tai patyrusio kipšo laiškai jaunam kipšui-gundytojui, ką tik pradėjusiam savo praktiką.

  Vos pasirodę „Kipšo laiškai“ iškart tapo ir tebėra populiariosios teologijos ir religinės patirties gairė daugeliui žmonių, kurie galbūt dar svyruoja, dėl religijos nėra tvirtai apsisprendę. C. S. Lewis meistriškai kuria intrigą, velnio žodžiais pateikdamas priešingą savo požiūrį į meilę, draugystę, maldą, pramogas, socialinį gyvenimą, malonumą, darbą, karą, visur pribarstydamas angliškojo sąmojo druskos. Taip skaitytojas ir šmaikščiai, ir teologiškai nepriekaišingai supažindinamas su pasaulio, kūno ir velnio pagundomis ir būdais joms įveikti, arba su kai kuriais tradicinės asketikos bruožais.

  Praėjo daugiau nei pusė amžiaus nuo knygos „Kipšo laiškai“ išleidimo, o šis nepakartojama kipšo „vademecum“ vis išeina ir išeina įvairiomis kalbomis ir įsitvirtino kaip krikščioniškosios literatūros klasika. Tai antras, nauju skyriumi, vainikuojančiu visą pasakojimą, papildytas leidimas lietuvių kalba.

  Iš anglų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

  Leave a Reply