Kišeninis moterų atlasas pdf, epub, mobi

Kišeninis moterų atlasas | Sylwia Chutnik

Atsisiųsti knygą Kišeninis moterų atlasas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 13×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 232
 • ISBN ar kodas: 9786094270420 • Kišeninis moterų atlasas.pdf
  Kišeninis moterų atlasas.epub
  Kišeninis moterų atlasas.mobi


  Kišeninis moterų atlasas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kišeninis moterų atlasas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kišeninis moterų atlasas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kišeninis moterų atlasas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kišeninis moterų atlasas aprašymas

  Aprašymas

  „Kišeninis moterų atlasas“ – tai ironiškas ir kandus, bet labai tikroviškas epas, vaizduojantis nelengvą moterų gyvenimą patriarchalinių normų užvaldytoje visuomenėje. Kartu tai ir nuoširdus, atjautos kupinas pasakojimas apie sulaužytus keturių paprastų žmonių likimus. Turgaus prekeivė alkoholikė Manka, buvusi Varšuvos sukilimo ryšininkė Marija, moteriško būdo auksarankis konditerininkas Marijonas ir maištaujanti paauglė Marysia gyvena tame pačiame Varšuvos rajono name ir klaidžioja tomis pačiomis gatvėmis. Graudžios šių personažų, įkūnijančių keturias kartas, gyvenimo istorijos susilieja į painų ir prieštaravimų draskomą šių dienų visuomenės portretą.
  Žvelgdama iš feministinių pozicijų, autorė įtaigiai parodo, kaip primesti socialiniai vaidmenys (motinos, namų šeimininkės, „tikro vyro“, turgaus pardavėjos, mergaitės-princesės) žlugdo laisvės trokštančias asmenybes, pasmerkia jas dvasiniam skurdui ir nužmogėjimui. Sodrus gatvės žodynas, gyvi personažai, autentiški pykčio bei nevilties protrūkiai verčia susimąstyti apie svarbiausius šiandienos Rytų Europos skaudulius.

  Leave a Reply