Kitą rytą pdf, epub, mobi

Kitą rytą | Lisa Jackson

Atsisiųsti knygą Kitą rytą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090121634


 • Kitą rytą.pdf
  Kitą rytą.epub
  Kitą rytą.mobi


  Kitą rytą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kitą rytą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kitą rytą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kitą rytą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kitą rytą aprašymas

  Aprašymas

  Su Sandra Brown ir Mary Higgins Clark lyginama JAV rašytoja Lisa Jackson jau turi didelį būrį gerbėjų visame pasaulyje. Daugiau nei 80 knygų parašiusi autorė meistriškai kuria istorijas, kuriose vis auganti įtampa ir intriguojanti detektyvinė linija susipina su dramatiškomis aplinkybėmis gimusia aistra.
  Rašytoja pelnytai vadinama viena talentingiausių romantinio trilerio meistrių.

  Nedidelio Amerikos miestelio ramybę supurto paslaptingas nusikaltimas. Šalia aukos kūno rastas raštelis užmena dar daugiau mįslių – nusikaltėlio palikta žinia skirta miestelio policijos skyriaus detektyvui Pirsui Ridui. Netrukus įvyksta dar viena labai panašaus braižo žmogžudystė, o detektyvas Ridas vėl gauna žinutę nuo nusikaltėlio. Kokį žaidimą sumanė žudikas ir kaip Ridas gali būti susijęs su nusikaltimais?
  Žurnalistė Nikė Džilet nesnaudžia: miestelį krečiantys įvykiai – puiki galimybė padaryti karjerą ir pagaliau ištrūkti iš nykios provincijos. Jauna moteris nusprendžia nė per žingsnį nesitraukti nuo nusikaltimą tiriančio Rido. Tik kodėl sulig kiekviena diena jai vis stiprėja nuojauta, kad detektyvas Ridas nutyli kai ką svarbaus, o medžiojamo žudiko motyvai susiję su jos pačios gyvenimu?
  Į tyrimą vis labiau įsitraukianti Nikė nė nenujaučia, kad kiekvienas žingsnis link tiesos artina ją prie mirtino pavojaus.

  Iš anglų k. vertė Violeta Karpavičienė

  Leave a Reply