Kitapus veidrodžio pdf, epub, mobi

Kitapus veidrodžio | Irena Buivydaitė

Atsisiųsti knygą Kitapus veidrodžio pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786090108147


 • Kitapus veidrodžio.pdf
  Kitapus veidrodžio.epub
  Kitapus veidrodžio.mobi


  Kitapus veidrodžio pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kitapus veidrodžio pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kitapus veidrodžio knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kitapus veidrodžio pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kitapus veidrodžio aprašymas

  Aprašymas

  Knygos herojė Inga, kuriai gyvenime nelabai sekasi, susikūrė sau užuoglaudą Veidrodžio šalyje. Ten ji Ingrida – garsi pianistė, grakšti šokėja, išmintinga psichologė, – žodžiu, viskas, kaip tik gali būti svajonių pasaulyje, kur įmanoma pamilti pirmąkart sutiktą žmogų.
  O tikrovėje Inga – verslininko žmona, dviejų puikių vaikų motina, amžinai ujama anytos, kam, būdama prasčiokė, suviliojo jos sūnų.
  Inga iš visų jėgų kursto šeimos namų židinį, dirba nemėgstamą darbą anytos užuolaidų salone ir baigia pamiršti psichologijos mokslą, kurį studijavo. Tačiau atsiradus varžovei ir įvykus skyryboms, Ingos gyvenimas ima keistis…
  O kas būtų, jei jos svajonių gyvenimas taptų realybe? Ar jis vis dar būtų toks pat tobulas?

  Šio mano romano herojė Inga, kaip ir šimtai moterų, gyvenančių šalia mūsų, turi savo slaptą svajonių pasaulį, apie kurį niekas nežino, – Veidrodžio šalį, į kurią bėga, kai pavargsta besisukdama monotoniškame kasdienybės rate.
  Kodėl jai to reikia? Pasak tos man mielos išgalvotos moters: „Ar yra žemėje žmogus, galintis prisipažinti esąs visiškai, beatodairiškai laimingas, niekada nenorėjęs nieko keisti?” Tikriausiai visi norėtume ką nors pakeisti savo kasdienybėje, kažkam ištarti lemtingus žodžius, taip ir likusius užgniaužtus tuščių ambicijų surakintų lūpų, bet jau per vėlu… Lieka tik apgailestauti: O, jei būtų galima pakartoti tą epizodą, pervaidinti kitaip… Bet tikrovėje tai neįmanoma. Todėl ir svajojame…
  Ingos susikurtame paraleliniame pasaulyje viskas šaunu. Bet jei išgalvotas pasaulis taptų realybe? Ar jis vis dar būtų toks pat tobulas?
  Mano knygos herojė Inga sako: „Turėčiau būti nebloga rašytoja, jei tik išdrįsčiau savo fantaziją perkelti ant popieriaus“. Skirtingai nuo jos, aš išdrįsau. Romanai – tai ki

  Leave a Reply