Kitokia klasė pdf, epub, mobi

Kitokia klasė | Joanne Harris

Atsisiųsti knygą Kitokia klasė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 464
 • ISBN ar kodas: 9789955136545


 • Kitokia klasė.pdf
  Kitokia klasė.epub
  Kitokia klasė.mobi


  Kitokia klasė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kitokia klasė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kitokia klasė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kitokia klasė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kitokia klasė aprašymas

  Aprašymas

  Įspūdingai visapusiška Joanne Harris šiuokart renkasi psichologinio trilerio žanrą – patį juodžiausią, keliantį didžiausią nerimą.

  Trisdešimt metų pradirbęs Šv. Osvaldo pagrindinėje mokykloje Šiaurės Jorkšyre, lotynų kalbos mokytojas Rojus Streitlis matė visokių mokinių. Kiekvienoje klasėje būna savų klounų, savų maištininkų ar atstumtųjų ir, be abejo, „brangiųjų pramuštgalvių“, kurie, nors senasis mokytojas ir neturi numylėtinių, jo širdyje užima svarbią vietą. Bet kartkartėmis mokykloje atsiranda koks vienas kitas berniukas, nesugebantis pritapti prie jos standartų. Keliantis problemų. Berniukas, giliai savyje slepiantis juodus šešėlius.

  Gresiant nemokumui ir akademinei nekompetencijai, į mokyklą atvyksta „nauja šluota“ su savo informacinėmis technologijomis, šauniais kostiumais ir net šeštos klasės mergaitėmis, užplūdusiomis dulkėtus senovinės berniukų mokyklos koridorius. Tuo tarpu Streitlis sardoniškomis pastangomis priešinasi šiam žygiui į ateitį, jo praeities šešėliai ima kilti į paviršių. Vienas berniukas, net praėjus dvidešimčiai metų, ima lankytis jo sapnuose. Berniukas, sugebantis daryti bloga.

  Joanne Harris yra britų autorė, parašiusi keturiolika romanų, dvi kulinarines knygas ir daug apsakymų. Jos darbai pasižymi nepaprastu įvairiapusiškumu, apimančiu tokius žanrus, kaip magiškasis realizmas, trileriai, istorinis romanas, mitologija ir maginė fantastika. Ji taip pat parašė novelę apie „Daktarą Kas“ BBC televizijai, sukūrė scenarijus svečiams, pasirodantiems žaidimo „ZOMBIES, RUN!“ epizoduose; šiuo metu dalyvauja keliuose muzikinio teatro projektuose ir kuria originalią dramą televizijai.

  “Puikiai sukurta ir suraizgyta kelionė į 24-erių metų senumo nusikaltimo šerdį… tamsus humoras… painūs klystkeliai ir klaidingos nuorodos… atveda skaitytoją prie jam patiksiančios ekscentriškos išvados.”

  Observer

  Harris lėtai ir kantriai atidengia kortas, prilaikydama svarbiausias pribloškiančiai atomazgai. Puikus kūrinys, jausmingas ir jaudinantis.

  Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė

  Leave a Reply