Klasta Sicilijoj pdf, epub, mobi

Klasta Sicilijoj | Chloe Esposito

Atsisiųsti knygą Klasta Sicilijoj pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 408
 • ISBN ar kodas: 9786094791109


 • Klasta Sicilijoj.pdf
  Klasta Sicilijoj.epub
  Klasta Sicilijoj.mobi


  Klasta Sicilijoj pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Klasta Sicilijoj pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Klasta Sicilijoj knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Klasta Sicilijoj pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Klasta Sicilijoj aprašymas

  Aprašymas

  Septynios nuodėmingos dienos. Septynios paslaptingos dienos. Septynios dienos pavogti sesers gyvenimą. Karščiu alsuojantis vasariškas britų rašytojos Chloe Esposito romanas „Klasta Sicilijoj“ nuneš į intrigų kupiną Sicilijos kasdienybę.

  Elizabetė visuomet buvo ta auksinė mergaitė, kuri savo identišką seserį dvynę Alviną palikdavo šešėlyje. Betė turi viską, ko Alvė visuomet troško – pinigų, vyrą, nuostabų kūdikį, prabangų automobilį ir pasakišką vilą Sicilijoje.
  Kai Betė pasikviečia Alvę į svečius ir pasiūlo savaitę praleisti saulėtoje Sicilijoje, ši sutinka. Neapykanta seseriai yra viena, bet kas galėtų atsisakyti pajusti bent šlakelį to prabangaus gyvenimo, kuriuo mėgaujasi Betė.

  Tačiau paaiškėja, kad kviesdama seserį Betė turėjo numačiusi jai ypatingą užduotį. Seserys dienai susikeičia, kad Betė galėtų ištrūkti nežinant vyrui, tačiau šis trumpas nuotykis baigiasi liūdniau nei galima tikėtis. Betė randama negyva, o Alvė ima mąstyti, jog tai jos galimybė pagaliau gyventi taip, kaip ji nusipelnė. Tačiau šis žaidimas pavojingesnis nei atrodo iš pradžių ir Alvei teks priimti jo iššūkius.

  „Klasta Sicilijoje“ – šalia šeimyninio pavydo ir Sicilijos karščio atskleidžia Italijos mafijos, samdomų žudikų, meilužių ir korumpuotų dvasininkų istorijas. Knyga lyginamas su „Sekso ir miesto“, „Bridžitos Džouns“, „Ir velnias dėvi Prada“, „Dingusios“ istorijomis, tačiau kritikai pabrėžia, jog šis pasakojimas išmone ir charakterių tikrumu lenkia jau minėtus.

  „Patraukliausia šios vasaros knyga… Knyga, kurią Y karta tiesiog turi perskaityti šią vasarą“.
  Telegraph

  „Vasariška knyga, kuri įkaitins labiau nei oras lauke. Turėtumėt gerokai supykti, jei nerasite vietos jai savo lagamine“.
  Sun

  „Kaip „Ir velnias dėvi Prada“ – kupina greito veiksmo, bet juokingesnė ir lengviau skaitoma“.
  Independent, 10 geriausių moterų autorių debiutų

  „Perskaičiau neatsikvėpdama. Ir man LABAI patiko. Tarsi skaitytum „Dingusi“ ir sykiu žiūrėtum komikės Amy Schumer „stand-up“ pasirodymą.“
  Bryony Gordon, britų žurnalistė

  „Vienas labiausiai įtikinamų ir juokingiausių charakterių per ilgą laiką. Įspėjimas: ši puiki ir tamsi knyga – ne silpnų nervų skaitytojams“.
  New Magazine

  Chloe Esposito – 31-erių metų britų rašytoja, gyvena Londone su vyru italu ir jų ketverių metų dukra. Oksfordo universitete įgijo anglų kalbos magistro laipsnį, baigiamąjį darbą rašė apie 19 amžiaus rašytojas feministes. Dirbo anglų kalbos mokytoja ir stiliste. „Klasta Sicilijoj“ – pirmasis jos romanas, jau išleistas daugiau nei 20 šalių. Tai pirmoji trilogijos dalis, pagal kurią juostos „50 pilkų atspalvių“ kūrėjai jau ketina statyti filmą.

  Vertė Inga Stančikaitė

  Antroji knyga – “Įniršis Romoje”

  Leave a Reply