Knyga apie San Mikelę pdf, epub, mobi

Knyga apie San Mikelę | Axel Munthe

Atsisiųsti knygą Knyga apie San Mikelę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14,7×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 448
 • ISBN ar kodas: 9789955383529 • Knyga apie San Mikelę.pdf
  Knyga apie San Mikelę.epub
  Knyga apie San Mikelę.mobi


  Knyga apie San Mikelę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Knyga apie San Mikelę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Knyga apie San Mikelę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Knyga apie San Mikelę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Knyga apie San Mikelę aprašymas

  Aprašymas

  „Saugokis šviesos! Saugokis šviesos! Per didelė šviesa kenkia mirtingųjų akims!“
  „Knyga apie San Mikelę“ – ir gydytojo užrašai, ir autobiografija.
  Axelis Munthe pripažįsta, „kad norint parašyti knygą apie save, paprasčiausiai tereikia visomis išgalėmis stengtis galvoti apie kitus.“
  Knygoje pasakojama apie gydytojo gyvenime sutiktus įdomius ir žinomus žmones (knygoje šmėsteli rašytojas Guy de Maupassant‘as, gydytojas Louis Pasteuras), turtingus ir vargšus, sunkiai sergančius ir hipochondriškas Paryžiaus damas, kurioms, jų pačių labui, reikia sugalvoti ligą. Taip pat apie gyvūnus, kurie pirmi pažįsta Mirtį, ir apie paukščius, kurių čiulbėjimas galiausiai nutildys „Viešpaties rūstybės griausmą“. Pasakojama su meile, gailesčiu, švelniu humoru, sklandant vos juntamai magijos dvasiai. Tai gyvenimo išminties knyga, skaitoma iš kartos į kartą. Juk „gyvenimas tebėra toks kaip visuomet: nejautrus įvykiams, abejingas žmonių džiaugsmams ir sielvartui, nebylus ir mįslingas it sfinksas“.

  Leave a Reply